Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 квітня 2024
9,2 °C
пасмурно

Нерухомість

Агентство Нерухомості "Гарант"

0
1910
Телефони
  • 063 692 76 39
  • 093 853 70 98
Адреса
м. Вінниця
вул. М. Оводова, 22, каб. 209
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Якщо ви хочете продати квартиру або купить будинок, Зверніться в перевірене агентство нерухомості «Гарант». Тут ви отримаєте вигідні переваги:

Це не мережева компанія. А значить, з вами буде працювати професійний співробітник, Який має досвід і любить свою роботу.

Доступна вартість послуг. Агентство зберігає адекватну цінову політику по свої послуги.

Повноцінне рішення. У компанії працюють кваліфіковані юристи і ріелтори, які займаються угодою від початку до кінця. Компанія отримує комісійні за Знайдений і задоволений вами результат.

Досвід і вміння. Фахівці агентства мають Відповідні навички і знання для ефективного і безпечного проведення операцій з нерухомістю. Фахівці мають вищу освіту. Перед прийомом на роботу співробітників проводиться жорсткий відбір, навчання та атестації.

Надійність. Компанія працює по перевірених і надійних методів перевірки будинків, ділянок, квартир. В наявності своя система швидкої перевірки документів, що дозволяє в короткий термін зробити юридичну експертизу об'єкту і прийняти вірне рішення.

Агентство нерухомості «Гарант» гарантує економію вашого часу при завершенні угоди, т.к за роки роботи компанія виробила технологію швидких і ефективних продаж, ріелтори працюють чітко і злагоджено.

Наше Агентство Нерухомості надає професійні ріелторські та юридичні послуги в сфері нерухомості м Вінниці:

- допомога в реалізації об'єктів, пропонованих на продаж або оренду,

- використання власної бази потенційних покупців,

- співпраці з іншими агентствами нерухомості.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар