Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 травня 2024
18,0 °C
пасмурно

Аптеки. Оптика. Медичні товари.

ОЧІ ОПТИКА

0
3820
Телефони
  • 096) 589-61-51
  • (067) 430-07-64
  • (068) 704-60-01
  • (068) 777-17-37
Адреса
м. Вінниця
вул. Соборная, 81 тел. (0432) 50-44-70
пр-т. Коцюбинського, 11 тел. (0432) 63-24-85
вул. Пирогова (трам. зупинка «зупинка ім. Пирогова»)
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+
  • СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ 
  • ОПРАВИ 
  • КОНТАКТНІ ЛІНЗИ 
  • САЛОНИ ОПТИКИ 
Турбота про власний зір - один з найважливіших критеріїв здоров'я. Для того, щоб зберегти зір навіть в похилому віці, необхідно пам'ятати про те, що наші очі потребують ретельного догляду не менше, ніж будь-який інший життєво-важливий орган.
З чого починається турбота про зір? Звичайно ж, - з вибору окулярів!
Сучасний ринок кишить різноманітністю оптики всіх моделей і форм. Як зрозуміти, де дійсно хороші окуляри, а де - підробка? В першу чергу, для того, щоб захистити себе від покупки неякісної оптики, необхідно звертатися за покупкою тільки до відомих і перевірених магазинів. В Україні є такий магазин, і називається він «Оптика Очі».
Саме тут кожному клієнту нададуть професійну допомогу у виборі сонцезахисних або оптичних окулярів. Індивідуальний підхід і наявність величезного вибору служать гарантом правильно підібраною оптики, а, отже - і гарантом прекрасного зору навіть в похилому віці.
 
Як правильно підібрати окуляри?
Ні для кого не секрет, що купити окуляри - не проблема, куди складнішою виглядає ситуація вибору між тією чи іншою моделлю. Адже у кожної людини в пріоритеті «вбити одним пострілом двох зайців», тобто підібрати окуляри таким чином, щоб вони були максимально функціональні і в той же час ідеально сиділи на Вас.
Отже, як же зробити правильний вибір? Секрет успіху простий - ідеальні окуляри повинні гармонійно виглядати з Вашим овалом і рисами обличчя, підходити Вам за кольором шкіри і волосся, поєднуватися зі стилем одягу і характером.
Окуляри в інтернет магазині «Оптика Очі» представлені в різноманітності моделей і кольорів, а це значить, що ніхто не залишиться без вигідної покупки!
І нарешті, пам'ятайте, що перш ніж окуляри купити, необхідно упевнитися в їх якості, адже покупка неякісної оптики може не тільки погіршити наявні недоліки зору, але і посприяти утворенню нових.
 
 
Наші лікарі:
 
Також ми  є офіційними партнерами компаній Jaguar, Ray-Ban, Silhouette, IC! Berlin. 
 
Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар