Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2024
29,2 °C
пасмурно

Лікування залежностей

Реабілітаційний центр NaGrani

0
750
Телефони
  • (068) 660-40-46
Адреса
м. Вінниця
вул. Квітнева ,38
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Приватна наркологічна клініка «NaGrani» вже більше 10 років успішно працює в Вінниці і інших містах України. Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

Використовуючи кращі світові програми, ми розробили авторські методики лікування залежностей різних типів. Більш того, підходи і комплекс заходів підбирається індивідуально під кожного клієнта центру.

Головний офіс реабілітаційний центр «На Грані» знаходиться у Вінниці. Також відкриті філії в більшості великих міст – Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Полтава, Житомир, Суми, Хмельницький.

Центр реабілітації залежних на зв’язку – ЦІЛОДОБОВО

Консультація лікаря-нарколога – БЕЗКОШТОВНА
⛔Домашнє насильство
Одне з найгірших наслідків алкоголізму - підвищений ризик домашнього насильства в сім'ї. Зловживання, пов'язане з алкоголізмом, може мати емоційний або фізичний характер.

Люди, які борються з алкоголізмом, можуть ображати членів своєї сім'ї, маніпулювати ними або принижувати їх. Все це форми емоційного насильства.

Фізичне насильство також є серйозною проблемою. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє, що 55% випадків фізичного насильства між інтимними партнерами відбулося, коли злочинець пив.

Оскільки вживання алкоголю знижує рівень їхнього самоконтролю, впливаючи на когнітивні і фізичні функції, люди, які п'ють, більш схильні до агресивних дій, коли вони розчаровані.

✅ Профілактика і реабілітація алкоголізму, наркоманії та ігроманії
Звертайтесь за консультацією
(068) 660-40-46
Анонімність гарантуємо.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар