Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 квітня 2024
5,7 °C
дождь

Cтоматології

Стоматологія Імпла Дент

0
380
Телефони
  • 067 523 12 92
Адреса
м. Вінниця
вул. Зодчих, 36
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Бажаєте мати гарну посмішку, тоді Вам до нас!

Ми надаємо спектр стоматологічних послуг:

Діагностика

Надсучасне обладнання, візуалізація, комп’ютерне моделювання – запорука точних діагнозів та ефективного лікування!

Професійна гігієна

Регулярне професійне очищення зубів дозволяє уникнути прогресування багатьох захворювань ротової порожнини та покращити вигляд усмішки.

Терапевтична стоматологія

Пломбування зубів, каналів, естетична реставрація, лікування карієсу на різних стадіях розвитку, пульпіту, парадонтиту тощо.

Протезування зубів

Встановленням індивідуальних протезів різних конструкцій, при відсутності або дефектах зубів.

У нас матеріали лише найвищої якості!

Лікування карієсу

Лікування необхідно проводити своєчасно, щоб уникнути серйозніших руйнувань. У всьому світі карієс є найчастішою причиною звернення до стоматолога.

Професійна гігієна

Комплекс заходів, спрямованих на механічне видалення зубних відкладень з поверхні зубів та з-під ясен, професійне чищення зубів ультразвуком та видалення нальоту.

Хірургія

Видалення зуба - це крайній захід при лікуванні захворювань ротової порожнини. Стоматолог видаляє зуб лише тоді, коли всі заходи відновлення виявляються безсилі.

Терапія

Спецілісти радять звертатися за медичною допомогою до лікаря-стоматолога відразу при виникненні найменшого дискомфорту та короткочасного зубного болю.

Ендодонтія

Основне завдання ендодонтичного лікування полягає у повному усуненні інфекції всередині кореневих каналів зуба, підготовці до пломби та герметизації.

Ортопедія

За послугами лікаря-ортопеда звертаються пацієнти, у яких зруйнований чи пошкоджений зуб (один чи кілька) неможливо відновити терапевтичними методами.

Протезування на імплантах

За допомогою імплантів у «ІмплаДент» здійснюється вживлення титанових штифтів у кісткову тканину та встановлення на цю основу різних видів протезів.

Пародонтологія

Своєчасне лікування захворювань ясен є важливим тим, що перші ознаки порушень не видно, але вони впливають на основний комплекс тканин, що утримують зуб.

Імплантологія

Імплантація - це операція зі встановлення зубного кореня (імпланту) в кісткову тканину людини з протезуванням (установка коронки).

Ми працюємо для вас
Пн-Пт : з 09:00 до 20:00
Сб : з 09:00 до 15:00

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар