Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 листопада 2023
-0,7 °C
дождь

Пакувальні матеріали та обладнання.

FIREWOOD: Біг-беги і мішки

0
1100
Телефони
  • (067) 400-36-43
  • (050) 924-53-17
Адреса
м. Вінниця
вул. Айвазовського, 2
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Підприємство "Файервуд" спеціалізується на виготовленні мішків типу Біг-Бегів. 
Біг-беги (англ. FIBC) - це великі поліпропіленові мішки зі спеціальними петлями для зручності завантаження і вивантаження. Вологостійкі, хімічно інертні і міцні беги забезпечують збереження вантажу під час перевезення і зберігання. У нас можна купити оптом зі складу готові біг-беги, а також ми можемо пошити їх по ваших розмірах на замовлення, з доставкою по всій Україні.  

Переваги компанії:             -великий досвід роботи на ринку,

                                             -високопрофессіональние фахівці,

                                             -індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми виготовляємо Біг Беги для упаковки усіх видів продукції. Різної форми і конфігурації.  Залежно від щільності можлива вага завантаження до 3 т.

За типом верху: 4 стропи, фартух, завантажувальний клапан.

За типом дна: глухе дно, вигрузочний клапан.


3) Інформація про продукцію: 

Підприємства, зайняті в таких галузях економіки, як сільське господарство, будівництво, хімічна, металургійна промисловість та інші, періодично стикаються з необхідністю транспортування різних вантажів. І тут не обійтися без біг-бегів. З англійської термін "біг-бег" перекладається як велика сумка, що, по суті, так і є. Біг-беги відносяться до категорії м'яких контейнерів, зверху оснащені ручками або петлями, тому зовні і правда нагадують великі сумки, мають ряд переваг, завдяки яким впевнено витісняють з ринку тари традиційні поліпропіленові мішки.
Матеріал для виготовлення біг-бегів, як правило, в своїй основі містить поліпропілен або поліамід (капрон). Щоб краще захистити мішки від вологи, поліпропіленові біг-беги ламінують або додають в них поліетиленовий вкладиш. Контейнери виготовляють за стандартними розмірами 90х90 см. Висота мішка становить 90-200 см, місткість - 1000 кг. Іноді застосовують мішки більшого розміру з вантажопідйомністю до трьох тисяч кілограмів.    

Коротко про основні переваги біг-бегів:

  • Підходить для транспортування найрізноманітніших вантажів, забезпечуючи їм ефективну доставку та необхідну безпеку.
  • Дозволяють враховувати особливості транспортного засобу і таким чином максимально заповнювати його вантажний простір і оптимізувати витрати на транспортування.
  • Широкий діапазон вантажопідйомності - від 500 до 3000 кг.
  • Демократичні ціна в порівнянні з аналогічними видами контейнерів.

Сьогодні біг-беги досить широко представлені на вітчизняному ринку тари, їх можна придбати в багатьох спеціалізованих магазинах і підприємствах.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар