Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Краса

Дитячий барбершоп Dino barbershop

0
264
Телефони
  • 096 016 86 90
Адреса
м. Вінниця
вул. Келецька 61а
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Дитячий барбершоп “Dino” (“Діно”) в м. Вінниці - це місце, де кожна дитина відчує себе справжньою зіркою! Тут на юних клієнтів чекають не лише перукарські послуги найвищого рівня, але й надзвичайно приємна атмосфера та незабутній досвід.

Послуги, які пропонує “Dino”:

  • Дитячий барбершоп. Команда професіоналів відмінно володіє мистецтвом стрижки та догляду за волоссям. Тут створюються модні та стильні образи для дітей різного віку, даруючи їм впевненість у собі та можливість самовираження.
  • Плетіння кіс та афрокоси. Спеціалісти майстерно та швидко виконують плетіння косичок, створюють афрокоси, що дозволяє дітям виразити свій стиль і індивідуальність.
  • Святкові дитячі зачіски. Майстер підбере та виконає зачіску будь-якої складності для свята чи для фотосесії.
  • Ігрова кімната. В “Dino” є особлива ігрова кімната, де юні відвідувачі можуть зайняти себе іграми під час очікування. В комфортній та безпечній кімнаті діти можуть спілкуватись, грати, малювати та відкривати для себе нові ігри та іграшки.
  • Крісла у вигляді машинок. Крісла для стрижки виглядають як справжні автомобілі, що робить процес стрижки ще більш захоплюючим та веселим для дітей. Час стрижки пролітає непомітно та цікаво.

Барбершоп “Dino” - це не просто дитяча перукарня, це місце, де кожен візит стане незабутнім для вашої дитини. Дружня команда барбершопу завжди готова надати якісні послуги та створити веселу й дружню атмосферу.

Довірте догляд за волоссям вашої дитини “Dino”, і вони зроблять це з любов'ю та турботою.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар