Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 травня 2024
21,2 °C
небольшой дождь

Ведучі свят. Тамада. Шоу-програма

Шалена лабораторія

4
2141
Телефони
  • (098) 744-47- 07
  • (093) 093-29-17
Адреса
м. Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія»– це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки.  Магія перетворення веселих професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.

    Шоу-програма «Шаленої лабораторії» досить різноманітна та драйвова. Вона гарантує видовищні спеціальні ефекти: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани, кріоморозиво, або створення густого диму за допомогою сухого льда висотою до колін, який не залишає плям та мокрих слідів після своєї роботи, тощо. До веселого колективу лабораторії входять розумні та талановиті люди, які вміють працювати з публікою та знаходять спільну мову навіть з маленькими глядачами. В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним.

Також у нас можна замовити ведучих на весілля.

Вінниця та Вінницька область. Бажаєте зробити Ваш перший весільний танець незабутнім та вражаючим, тоді в нагоді стане "важкий дим", який генеруєтся на основі занурення сухого льоду у воду, що створює густий дим висотою до колін і не залишає плям та мокрих слідів після своєї роботи. Використання важкого диму створить ефект "танцю на хмарах". Ми використовуємо тільки якісні матеріали. Також по бажанню за допомогою конфеті можемо підкреслити казковість та урочистість вашого першого танцю..

0930932917 0987444707

Більше відео за посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=9Bw7ttqYeKY

https://www.youtube.com/watch?v=YuYOgHm4jwM&t=11s

https://www.youtube.com/watch?v=n2mSsrkk4x0&t=143s

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 4
Додати коментар
Анна
19 листопада 16:01
Завдяки Наукове шоу Шалена лабораторія дітки побачили фантастичну наукову програму, видовищні спецефекти не залишили байдужими не лише діток, а і нас-дорослих! Це щось неймовірне!!! Дякуємо Вашій талановитій команді
Алла
08 червня 12:47
Дякуємо вам за вашу доботу! Це було феєрично, неймовірно цікаво та захопливо! "Шалена лабораторія" привітала дітлахів з Тульчинського дому дитини, подарувала малюкам справжнє диво!!! Дітлахи, затамувавши подих, слідкували за цим чарівним дійством!!! Емоціі радості та щастя переповнювали малят! Дякуємо вам, від всього серця!!!
Марія
06 червня 11:12
Дякуємо за співпрацю. Ваше шоу дуже цікаве, захоплююче і веселе.
Ірина
06 червня 01:10
Дуже сподобалося ваше шоу, враховуючи те що на святі були люди разного віку ми довго обирали програму щоб всім підійшло. Але такого єфекту ми навіть не очикували ! В захваті були і діти і доросл. Дякуємо вам за гарне та цікаве свято !

Додати коментар