Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 квітня 2024
17,5 °C
небольшой дождь

Ворота гаражні секційні. Автоматика.

"NIKA" Ворота

0
1909
Телефони
  • (097) 293-64-75
  • 69-50-78
Адреса
м. Вінниця
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

 

На сьогоднішній день фірма  NIKA пропонує найширший спектр рухомих огороджувальних конструкцій і систем домашньої безпеки! Секційні ворота і ролети, зсувні, розстібні ворота та окремо розташовані вхідні ворота, автоматичні технічні двері і профільні системи з алюмінію - ось далеко не повний перелік послуг  фірми.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати ворота, які ідеально підійдуть не тільки на зовнішній вигляд вашого будинку, але і будуть функціональні і зручні в застосуванні, зможуть забезпечити необхідний захист. Підібрати ворота відповідно до прорізів, а також, при необхідності можемо встановити хвіртки і огороджувальні конструкції. Виготовлення воріт можливо із застосуванням рельєфного декору, покриття воріт може бути виконано у вигляді будь-якого малюнка, містити ковані елементи.

Автоматичні ворота (секційні, рулонні, ролетні) прекрасно доповнять архітектуру Вашого гаража, підкреслений сучасний вид Вашого будинку і забезпечать високий рівень захисту від злому. Високоякісні ущільнення по всьому периметру гаражних воріт мають довготривалу еластичність і морозостійкість. Ворота, оснащені електроприводом, можуть відкриваються прямо з машини.

  Завдяки широкому ряду розмірів і різних видів монтажу автоматичні ворота зможуть задовольнити найвищі вимоги  наших клієнтів.

 

Промислові ворота використовуватися в сільському господарстві, виробничих приміщеннях, об'єктах будівництва ... Ворота можуть містити ущільнювальні профілі по всьому оздоблення і між секціями. Зважаючи на те, що промислові ворота можуть бути досить масивні наше завдання зробити їх досить міцними, вологостійкими і вогнетривкими з високими теплоізоляційними і герметичними характеристиками.


Компанія NIKA  також пропонує: вікна, двері, ролети, решітки огорожі, паркани, огорожі, усі види будівельних робіт.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар