Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2024
21,8 °C
небольшой дождь

Кабельна і освітлювальна продукція

Енергоспецсервіс

0
771
Телефони
  • (04333) 4-22-19
  • (096) 40-60-989
Адреса
м. Вінниця
м. Калинівка, вул. Коцюбинського, 73-б
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

«Енергоспецсервіс» - приватне підприємство, яке виробляє продукцію в області електротехніки з 2004 року. Підприємство працює у Вінницькій області над розробкою підстанцій трансформаторних комплектних з декількома типами забезпечення, масляних силових трансформаторів, панелей для розподільних щитів і шаф, вступних пристроїв і камер. Продукція сертифікована відповідним чином і «Енергоспецсервіс» надає гарантію на вироблене обладнання.

Професійний підхід і великий досвід роботи співробітників допомагають прискорити оформлення й виконання замовлень, додаткову інформацію клієнтам нададуть телефоном (096) 406-0-989, факсу (04333) 422-19. ПП «Енергоспецсервіс» постійно працює над стабільно високу якість продукції. Проводимо роботи з удосконалення обладнання, тому тісно співпрацюємо з лідерами галузі, як ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ЗАТ НВП «Райз-Агро», ПАТ «Львівобленерго». Реалізуємо обладнання власного виробництва в Україні, здійснюємо постачання за кордон. Для уточнення досить написати на електронну адресу a0964060989@gmail.com або залишити запит на сайті energservise.com з робочих питань.

ПП «Енергоспецсервіс» пропонує трансформаторні комплектні підстанції типів:

  • Щоглові КТПМ поширені у сферах промислового і сільського господарства, в невеликих населених пунктах. Призначення такого обладнання: прийняття, перетворення і розподіл електроенергії частотою в 50 Гц, потужність використовується від 25 до 250 кВА в трифазній напрузі від 6 до 10 кВ.
  • Стовпові КТПС в районі 20-250 кВА встановлюють на невеликих об'єктах в умовах помірного клімату. Підприємство виконує доставляння з Вінницької області авто та ж / д транспортом за бажанням замовника в будь-який регіон України чи іншої країни. КТПС встановлюють на прийняття змінного трифазного струму, частота в 50 Гц, напругою 6-10 кВ.
  • Тупикові КТП-1 підстанції виготовляються потужністю від 25 до 630 кВА, призначені приймати електричну енергію змінного трифазного струму, перетворювати та розподіляти її в системах, нейтралі яких глухо заземлені. Потрібні особливі характеристики до навколишнього середовища: відсутність пилу та випарів.
  • Прохідні КТП-2 з металевим кіосковим корпусом, потужність допускається 25-630 кВА. Вони ефективно встановлюються на невеликих промислових і с / г об'єктах, населених пунктах з кліматичними температурами в районі -45 +400 0С.
  • Міські КТПГС пропонуємо прохідні й тупикові з потужністю 100 - 1000кВА та кабельними вводами або повітряними з боку високої / низької напруги. Дані підстанції приймають і перетворюють струм до 0,4 кВ, після розподіляючи його.

 

Вінницьке підприємство пропонує звернути увагу на наявність силових трансформаторів і силових масляних трансформаторів потужністю до 63 тис. кВА, де напруга сягає до 150 кВ. Для ізольованих глухих приміщень рекомендуємо осередки-камери КСО, КРУ, КВ з можливістю одностороннього професійного обслуговування. Популярні в застосуванні енергоефективні конденсаторні установки, що відповідають за розподіл споживання електроенергії в мережах 0,4-10 кВ, й інша продукція.

Фахівці ПП «Енергоспецсервіс» розглянуть технічні можливості замовника, коректно й швидко оформлять обладнання, при необхідності врахують пропозиції клієнта у виробництві обладнання.

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар