Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 червня 2024
14,0 °C
дождь

Будівельні та оздоблювальні матеріали

ПОДІЛЛЯ ЗАЛІЗОБЕТОН

0
1616
Телефони
  • (0432) 65-82-82
  • (0432) 65-82-81
  • 067 46-42-616
  • (096) 581-48-63 Малинівський гранкар’єр
Адреса
м. Вінниця
вул. Сергія Зулінського, 14А
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс

ТОВ «Поділля-залізобетон» - є провідним виробником залізобетонних конструкцій регіону!

РЕАЛІЗУЄМО:

- панелі перекриття: пустотні шириною 1,2м та 1,5м та довжиною від 2 до 9м;
- палі перерізом 30*30см та 35*35см; 
- бетони та розчини (в т.ч. поставкою МІКСЕРОМ);
- гранпродукція (щебінь, відсів, камінь бут);
- інший залізобетон;
- блоки підвалів стінові
- металовироби. 
70 РОКІВ НА РИНКУ БУДМАТЕРІАЛІВ!!!

ТОВ «Поділля-залізобетон» - є одним із найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку промислового та житлового будівництва Вінницького регіону.

Обсяг виробництва збірного залізобетону щороку становить близько 30 тис. м3, неармованого бетону — 5 тис. м3, товарних бетонів та розчинів — 25 тис. м3. Сьогодні на підприємстві працюють близько 200 чоловік і випускається понад 500 видів бетонних та залізобетонних виробів.архітектурній концепції.

ТОВ «Поділля-залізобетон» прононує різноманітні залізобетонні вироби: панелі перекриття, плити, колони, кільця, арматуру, фундаментні блоки.

Виробничі потужності та ефективна організаційно-управлінська структура заводу дозволяють вчасно реагувати на зростання попиту на динамічно зростаючому ринку житлового та промислового будівництва.

Про досягнення та нові здобутки розповість директор ТОВ «Поділля-залізобетон» Тарас Миколайович Присяжнюк:
— В даний час будівництво є галуззю, що стабільно розвивається. Залізобетон і сучасне будівництво нероз’ємні один від одного. Заводи ЗБК і їх продукція необхідна як ніколи.

Номенклатура продукції заводу постійно розширюється. Потреби ринку залізобетонних виробів дали поштовх на освоєння в остані роки близько десяти видів продукції серед яких: опори ЛЕП (L = 9,5 - 10,5 м), стінові кільця колодязів та каналізацій (D = 1; 1,5; 2 м, H = 0,9 м), стовпчики для садівництва (L = 3 м), лотки дорожні водовідвідні та ін. Крім цього на підприємстві введено в експлуатацію нову лінію по виготовленню стінових кілець з терміновим розпалубленням. Така технологія виготовлення залізобетонних стінових кілець має ряд переваг, серед яких: висока продуктивність та якість виготовленої продукції.
 

Підприємство має власний кар’єр гранітної продукції неподалік м.Вінниця. Малинівське родовище гранітів забезпечує не тільки потреби нашого заводу якісною продукцією, але й потреби найвибагливіших замовників.

Вся продукція випускається на підставі діючих ДСТУ і ТУ затверджених Держбудом України, повністю відповідають вимогам, що пред’являються до сучасних матеріалів, – висока морозостійкість, екологічна і гігієнічна безпека. Підприємство ретельно стежить за якістю продукції, що випускається. Її надійність, доступність вже оцінили багато наших постійних клієнтів.

На здійснення відповідних видів діяльності ТОВ «Поділля-залізобетон» має сертифікати відповідності «УкрСЕПРО». Продукція підприємства виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які перевіряються в атестованій виробничо-вимірювальній лабораторії.
Виробничий процес дозволяє виготовляти вироби по індивідуальних кресленнях замовника. Так, для реконструкції набережної річки Пд. Бугу поруч з кондитерською фабрикою «Рошен» по кресленнях замовника було виготовлено індивідуальні східці для сидінь.

Арматурний цех забезпечує металлокаркасами не лише власне виробництво заводу,але і виготовляє конструкції будь-якої складності під замовлення.

Основним нашим замовником є ТОВ «БМУ-3» та ТОВ «БУ-7» концерну «Поділля», які завантажують завод не тільки серійним виробництвом залізобетону, а й індивідуальними замовленнями. Постійними замовниками підприємства є: «ВІННИЦЯБУД», «БАРЛІНЕК», «СОЛСТРОЙ», «ГАРТЕКС», «Миронівський хлібопродукт», «БМУ-2 ЛТД», «Кряж», «ОПТИМІСТ-Л» та багато інших.І приємно те, що не без нашої участі побудовано такі значимі для м.Вінниця об’єкти як житловий район «Поділля», торгівельні гіпермаркети «Епіцентр» та «Метро», реконструкція набережної «Рошен», кондитерська фабрика «Рошен» та ін.

ТОВ «Поділля-залізобетон» — надійний і добросовісний партнер. Команда професіоналів нашого підприємства грамотно проконсультує Вас і допоможе розмістити замовлення. Гнучка система знижок і графік роботи, дозволяє нашим клієнтам отримати залізобетонні вироби на найвигідніших умовах. За згодою замовника готові вироби та конструкції можуть бути доставлені на об’єкт власним автотранспортом. Попит на продукцію достатній. Продукція конкурентоспроможна. Має український ринок збуту.
 

 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар