Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 червня 2024
14,3 °C
дождь

Будівельні роботи

Різка та свердління бетону

0
296
Телефони
  • 098-54-91-306
Адреса
м. Вінниця
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Ми надаємо послуги зі свердління отворів у стінах, фундаментах, перекриттях для різних цілей, у тому числі й для монтажу комунікацій. В роботі ми застосовуємо сучасний алмазний інструмент, що дозволяє просвердлити отвір у бетоні, цегляній кладці, залізобетоні в стислі терміни, а головне без пилу, шуму та вібрації.

Ми допоможемо зробити ремонт тихим і чистим, а також про Ваш ремонт знатимете тільки Ви. Алмазне буріння та свердління застосовують у разі, коли необхідно прорізати штроби для закладки проводки, пристрою систем вентиляції та кондиціонування, підключення будинку до водопроводу або каналізації, встановлення опалювальної системи, встановлення протипожежної системи , організації ніш для декору, установки акваріума та ін. нерівними та вимагають додаткових витрат часу та коштів.

За допомогою алмазного інструменту можна занурюватися в бетонну або цегляну стіну зі швидкістю приблизно на 5 см за хвилину, не піддаючи будову вібрації. Армування стіни з бетону не є причиною відмовитися від алмазного інструменту, хіба що швидкість свердління буде нижчою. Також однією з переваг алмазного буріння є можливість зробити отвір у стіні під будь-яким кутом, що дуже полегшує роботу. В результаті отвори виходять з ідеальними краями і не вимагають додаткової обробки.

Відсутність пилу під час роботи алмазного інструменту обумовлена тим, що ріжучий елемент подається вода. Для організації роботи алмазного обладнання потрібне підключення до електрики та наявність водопостачання. Буріння бетону проводиться за допомогою алмазної коронки, що має вигляд труби різного діаметра від 20 до 500мм.

  • Алмазна різка без пилу
  • Алмазна різка
  • Алмазне буріння
  • Алмазне свердління отворів
  • Пройоми та арки
  • Свердління під рекуператори і вентиляції
Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар