Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2024
29,2 °C
пасмурно

Будівельні роботи

Теплоізоляція. Пінобетон. Безперебійне електроживлення. Теплові насоси.

0
717
Телефони
  • (093) 005-72-13
  • (098) 278-42-07
Адреса
м. Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Теплоізоляція. Пінобетон. Безперебійне електроживлення. Теплові насоси.
 

Протягом 10 років наша компанія займається виробництвом монолітного пінобетону і його застосуванням в будівництві в якості утеплювача в багатьох конструкціях. Але теплоізоляція не вирішує всіх проблем ... Світ кардинально змінюється.

    Під впливом прогресу ми тепер Виконуємо і інші роботи:

Теплоізоляція, утеплення підлоги і горища в приватних будинках;

- Утеплення міжповерхових перекриттів в будинках;

Проведення енергоаудиту та енергомодернізація будинку.

Продаж і монтаж теплових насосів по системі повітря-вода

Продаж і монтаж обладнання сонячних станцій для компенсації або перекриття повних потреб в енергозабезпеченні домогосподарств.

    При комплексному підході (енергоаудит, енергомодернізації, установка теплових насосів і сонячних електростанції) цілком реально скоротити витрати на закупівлю енергоресурсів до 80% а з підключенням "Зеленого тарифу" і всіх 100% потреб енергоресурсів з отриманням пасивного доходу до 2030 року від продажу надлишків генерації.

    Швидко, якісно, ​​сучасно технологічно.

    Природні енергетичні ресурси вичерпуються і будуть дуже дорожчати. Світ переходить на альтернативні джерела. І ми слідуємо за прогресом.

    Спочатку потрібно провести енергоаудит та утеплити будинок, горище, підлогу (50-60% скорочення). Потім автоматизувати кліматичне управління (10-15%). Встановити енергоефективний опалювальний прилад - тепловий насос (в 3 рази скоротить споживання електроенергії якщо раніше стояв електрокотел). І будь ласка, Ваш будинок споживає до 80% менше енергоресурсів. А тепер вишенька на торті - гібридна сонячна станція з віддачею в мережу по зеленому тарифу і вуаля ... Ваш будинок більше не вимагає витрат на опалення або ГВП. Мало того він ще й приносить гроші.

ВЖЕ ВИКОНАННІ НАМИ ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДИНКІВ ДЕ ВЛАСНИКИ ВЗАГАЛІ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ І ЗА ОПАЛЕННЯ З ДОДАТКОВИМ ПАСИВНИМ ДОХОДОМ ВІД ГЕНЕРАЦІЇ.

    Не вірите??? Звертайтеся! Покажемо! Порахуємо!

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар