Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 травня 2021
6,9 °C
дождь

Автошколи

Автошкола "Меркурій"

0
1264
Телефони
  • 096-57-88-885
  • 063-28-76-300
Адреса
Вінниця
вул. Магістратська, 88В
вул. Станіславського, 30
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Автошкола «Меркурій» в місті Вінниця стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»!
Головна мета автошколи Меркурій - навчання жителів Вінниччини правилам дорожнього руху і безпечного керування транспортними засобами різної категорії.
В автошколі використовують в навчальному процесі тільки сучасні та ефективні освітні технології, а весь викладацький склад - група висококваліфікованих професіоналів.
З урахуванням нової дорожньої обстановки, появою інтенсивних транспортних потоків і більш швидкісних автомобілів в корені змінилося навчання безпечного керування автомобілем. Годинами вчити дорожні знаки і розбирати малюнки, накреслені крейдою на дошці - неефективна застаріла методика.
Сучасні форми і методи навчання, які застосовують викладачі "Меркурія" на заняттях з ПДР, дають високий результат. Це дозволяє швидко і легко засвоїти навчальний матеріал - як в теорії, так і на практиці. Разом з тим, автошкола «Меркурій» пропонує своїм слухачам оптимально комфортні умови навчання, підвищені стандарти якості надання послуг, що, в підсумку, позначається на успішності засвоєння занять і здачі іспитів.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар