Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2024
21,8 °C
небольшой дождь

Автошколи

Автошкола "АвтоСвіт"

0
898
Телефони
  • (093) 94-19-444
  • (068) 85-85-063
Адреса
м. Вінниця
вул. Грибоєдова, 8а
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Наша школа, одна з найкращих автошкіл Вінниці, запрошує Вас до навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом за будь-яких погодних умов, не зважаючи на трафік та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди.

ПП УВК «АвтоСвіт» створена 5 березня 2004р. Але незважаючи на те, що школа відносно недовго на ринку підготовки водіїв, ми є однією з найкращих і найуспішніших автошкіл нашого міста.

Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: телевізорами, проекторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого авто. Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять.

"АвтоСвіт" постійно розвивається та вносить корективи до робочого процесу, щоб йти вногу із сучасними тенденціями та задовольняти потреби своїх студентів. Навчання у автошколі «АвтоСвіт»- це вибір на користь досвіду та якості. Наше завдання - раціонально використати ваш потенціал та максимально спрямувати його на розуміння тісних і складних стосунків на дорозі між усіма учасниками руху. Тільки у нас заняття проходять цікаво і корисно, кожен знайде для себе те, що йому потрібно. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування.Наші викладачі та інструктори поділяться своїм досвідом та знаннями і розвинуть ваші навички, підберуть особистий підхід до кожного з учнів.

За період навчання ви отримаєте максимум можливого і станете хорошим початківцем із задатками професіонала.

Автошкола ПП УВК"АвтоСвіт" сьогодні є незаперечним лідером своєї галузі. Колектив автошколи - це команда найкращих спеціалістів, які кваліфіковано і творчо підходять до процесу підготовки водіїв.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар