Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 липня 2024
28,2 °C
небольшая облачность

Статті

Здоров'я та краса
Огляд традиційних методів психо-соціального реабілітаційного центру ” На грані”
07 березня 2024, 17:06
Огляд традиційних методів психо-соціального реабілітаційного центру ” На грані” Огляд традиційних методів психо-соціального реабілітаційного центру ” На грані”

Короткий вступ у проблему залежності та реабілітації, важливість психо-соціальної реабілітації

Кожного дня, до нашого реабілітаційного центру на грані звертаються з різних куточків України, за допомогою, схвильовані сім’ї, люди, які опинились в обставинах, де проблема залежності створила умови, в яких неможливо жити..

Вчасне звернення за допомогою або приїзд на реабілітацію це один з перших і важливих кроків у подоланні хвороби.

Наркозалежність – хвороба сімейна, глибоко психологічна, і потребує втручання фахівців вищого рівня.

Психо соціальний тренінг центр на грані, з командою вірних, професійних, зацікавлених спеціалістів, а також не байдужих людей, що цей шлях вже пройшли, з радістю вам нададуть кваліфіковану допомогу, з урахуванням індивідуальності особистості.

Ми пропонуємо послуги, ставлячи акцент на психологічних процесах людини, і що також необхідно, на соціальному розвитку залежного.

Професійні лікарі, з багаторічним досвідом турбуються у різних методах допомоги людям ( психологічна підтримка, різні види кодування, послуги нарколога, поміч у сімейних відносинах, швидка детоксикація, повне обстеження організму)

Слід пам’ятати, в основі будь-якої залежності ( алкогольної, наркотичної, ігроманії, лудоманії і.т.д.) лежить травма, психологічного характеру.

Традиційні підходи до реабілітації

Опис методу і його цілі

Індивідуальна терапія- це глибинний діалог між психотерапевтом і клієнтом з метою психологічної допомоги останньому. За допомогою індивідуальної терапії залежна людина знаходить шлях до самопізнання через контакт з нашими спеціалістами. Під наглядом досвідченого психотерапевта тренінг центру на грані наші клієнти опрацьовують свої страхи та тривоги, вчаться жити без додаткових стимуляторів.

Розумно, що дієвим способом є саме детальне опрацювання індивідуальних потреб людини. Ми допоможемо вам налагодити відносини з близькими, радіти життю, створювати умови затишку, коли підвищується емоційність, навчимо довіряти собі, і людям що поряд, спокійно ставитись до стресових ситуацій.

У вас завжди є вибір терапевта, з яким вам буде комфортно.

Приклад технік використовуємих у рамках індивідуальної терапії

Когнітивно-поведінкова терапія( КПТ)- метод, який є популярним у лікуванні таких розладів, як панічна атаки, посттравматичні стресові труднощі, депресії, обсесивно-компульсивні розлади, розлади харчової поведінки.

Когнітивно- поведінковий метод полягає в тому, щоб усі знання, які спеціалісти тренінг центру на грані навчають людину, вона могла використовувати при подолані емоційних, і поведінкових проблем.

Наступний метод, який ми готові вам запропонувати, мотиваційне інтерв’ювання. Метою цієї терапії є зміцнення мотивації і готовність до зміни ризикованої поведінки на більш безпечну. Консультуючи клієнтів, психотерапевт спрямовує людину до особистого вибору, що до змін, і уникнення амбівалентності.

Групова психотерапія

Значення групової терапії у реабілітаційному центрі

Сеанси групових терапій у нашому тренінг центрі на грані- є високоефективними у лікуванні залежності. Нашим пацієнтам надається можливість ще глибше зрозуміти свою проблему з людьми, які у схожих життєвих обставинах.

Члени групи у колі комунікують один з одним, підтримують, долають разом складнощі. Обмінюючись досвідом кожен залежний, розуміє що він не один, стає сильнішим, впевненішим. Допомагаючи одному учаснику у групі, інший відчуває себе дійсно потрібним.

Приклади типів групової терапії

Психоосвітній та процесуальний тип терапії забезпечить кожного залежного інформацією, надасть інструменти для вирішення складних моментів. З розвитком хвороби, прогресують часто такі захворювання, як біополярні розлади, психози. Саме цей тип терапіі допомагає у вирішенні цих труднощів.

Також дуже важливим є збори терапевтичного співтовариства, де у залежного завдяки нашим фахівцям створюється модель соціуму, взаємодія з ним, де головною ланкою є здоровий спосіб життя. У рамках цієї спільноти людина відчуває захищеність та безпеку. Навчається новим видам кваліфікацій.

Групи взаємодопомоги, де залежні з певним досвідом діляться любов’ю і турботою один за одним. Адже лише людина, яка відчула біль, може зрозуміти іншу.

Сімейна терапія

Роль сім’ї в процесі реабілітації

Спеціалісти психо соціального тренінг центру на грані особливу увагу приділяють у профілактиці саме сімейних відносин.

Внутрішньосімейні відносини, конфлікти, ” сімейне вигорання”, є ефективним методом при роботі із співзалежним станом. Співзалежність- є патологічним станом психіки, коли одна людина глибоко поглинена життям та проблемами іншої людини.

Ми робимо великий наголос на сімейні відносини, так як людина, після курсу лікування повертається у родину, і ми налагоджуємо взаємозв’язок, що також є потужним поштовхом для успішного здорового майбутнього.

Після даної терапії у сім’ї люди знаходять самостійність, відповідальність, підтримку, справжню повагу, любов.

Методи праці з сім’єю залежного

Системна сімейна терапія- сучасна методика, шляхом якої сім’я розглядається як цілісна система, що прагне до збереження та еволюції сформованих зв’язків. Мета- з’єднання родинних відносин.

Сімейні сесії, також на меньш ефективні, тому як після консультування лікарів- терапевтів, між членами сім’ї з’являється більше щирості, комунікації, усвідомлення. Лікар спрямовує двоє людей, або цілу родину на корекцію міжособистісних відносин і усунення емоційних і поведінкових розладів у родині.

Інтеграція соціальної підтримки

Заходи щодо відновлення соціальних зв’язків і адаптації у суспільстві

На цьому етапі співробітники психо соціального тренінг центру на грані допомагають своїм пацієнтам комфортно і швидко повернутись у звичне середовище.

Виявлення та вирішення соціальних проблем різного рівня організації передбачає і діяльність, спрямовану на попередження проблемних ситуацій і життєвих труднощів, їх передбачення.

У нашому реабілітаційному центрі багато людей,які пройшли важкі ступені лікування, і своїм досвідом допомагають соціалізуватись людині, якій важко це зробити, будучи на новому шляху тверезого життя.

Програми соціальної підтримки і працевлаштування

Наші спеціалісти ведуть постійний моніторинг динаміки протікання хвороби після адаптації у соціумі.

Нова змінена особистість усвідомлює духовно-моральні цінності, отримує суттєве особистісне зростання, визначається з професією. Займає стійку, правильну життєву позицію без негативних установок.

Під час вище вказаних терапій, пацієнтам проводять окремі групи, де залежний набуває знання з приводу свого призначення у житті, де він відчуває себе дійсно продуктивним.

Роль суспільних організацій

Внесок ГО і волонтерських організацій в реабілітацію

Основною метою процесу реабілітації наркозалежних є подолання всіх заперечень щодо наявності в хворого залежності, відновлення особистісного і соціального статусу пацієнта на основі розкриття та розвитку його інтелектуального, морального, творчого та емоційного потенціалів.

Наш тренінг центр на грані співпрацює з багатьма структурами та організаціями Вінничини та області, що дає можливість нашим пацієнтам отримувати всебічну допомогу у розвитку та пошуку свого сенсу життя.

Ми взаємодіємо з такими установами, як Вінницький Міський Центр Соціальних служб, нас підтримує Поліція Вінничини. Ми узгодили меморандуми з професійними, сучасними спеціалізованими лікарями, з досвідом роботи більш ніж 15 років, у таких установах, як Вінницький Обласний центр профілактики та боротьби зі снідом, Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. академ. О.І. Ющенка, Сімейна лікарня “Медична Зірка”.

Наші волонтери регулярно об’єднуються, пропогандуючи здоровий спосіб життя. Разом створюють громадські вклади: ” чисті узбіччя “; ” стоп-наркотик”;” радій життю”;” мотиву себе сам”; ” ми проти куріння” і.т.д.

Переваги та недоліки традиційних методів

Аналіз ефективності традиційних методів реабілітації

Алкоголізм зокрема потребує індивідуального підходу до лікування.Кодування може стати результативним рішенням, яке допоможе розпочати роботу з психікою пацієнта. Це обов’язкова умова, оскільки подолання проблеми фізично не означає, що лікування допоможе назавжди. Заняття з психотерапевтами допоможуть закріпити результати та уникнути алкоголізму надалі.

Наркоманія має інший характер і динаміку розвитку. Як висновок: перший крок успішної терапії – усвідомлення і прийняття пацієнтом свого діагнозу і правильна мотивація. Ми спостерігаємо за такими позитивними змінами, після курсу терапії наркозалежних, як довіра у сім’ї, поліпшення відносин, наявність підтримки у родині. Наркозалежна людина починає розуміти, що вона особистість, переглядає свої погляди на життя, при необхідності змінює професію, і живе щасливо.

Родичі і лікар-нарколог повинні бути одностайні в своїй позиції. Невірним кроком у подоланні хвороби є страх щось змінити. Соціальна хибна думка, що наркоман це “загублена людина- не є приводом для сумнівів.

Ми щиро поважаємо вас і відокремлюємо хворобу, і особистість. Наші фахівці обережно опрацьовують окремі залежності, окремими сучасними методами.

Висновок

Перш ніж познайомитись з вами і вашою родиною наш психо соціальний тренінг центр на грані підготує все необхідне для вашого комфорту. Ми гарантуємо анонімність, з радістю безкоштовно проконсультуємо, проведемо бесіду на дому, зустрінемось у злагодженній атмосфері з вашими близькими, надамо альтернативні джерела.

Особливу увагу в тренінг центрі на грані приділяють душевному стану пацієнтів. Будь-яка залежність, чи то алкоголізм, чи то наркоманія, руйнує не тільки тіло людини, а й її розум, душу. Усі заходи спрямовані на те, щоб душевні рани швидше затягнулися, а порушена психіка відновилася. Саме комплексний метод нашої надійної команди створить для вас і вашої сім’ї нові позитивні емоції, нові злагоджені стосунки, нові можливості і цілі, нові знайомства і професії.

Чому важливо своєчасно звертатися за допомогою при проблемах із залежностями?

Своєчасне звернення за допомогою є першим і одним з найважливіших кроків у подоланні залежності. Це дозволяє запобігти подальшому розвитку хвороби та покращити шанси на успішне одужання.

Які послуги пропонує тренінг-центр “На грані”?

Центр пропонує комплексні послуги, які включають індивідуальну та групову психотерапію, когнітивно-поведінкову терапію, мотиваційне інтерв’ювання, детоксикацію, повне обстеження організму, підтримку в сімейних відносинах і багато іншого.

Яку роль відіграє сім’я у процесі реабілітації?

Сім’я грає ключову роль у процесі реабілітації, забезпечуючи підтримку та створення здорового середовища для одужання. Центр активно працює з сім’ями залежних для налагодження комунікації та вирішення конфліктів.

Як тренінг-центр “На грані” допомагає інтегруватися у суспільство після реабілітації?

Центр надає підтримку у відновленні соціальних зв’язків, адаптації у суспільство, пропонує програми працевлаштування та соціальної підтримки, допомагаючи пацієнтам знаходити своє місце в житті.

Яку роль відіграють громадські організації у реабілітації залежних?

Громадські організації та волонтерські угрупування відіграють значну роль, пропонуючи додаткові ресурси, підтримку та організуючи заходи для пропаганди здорового способу життя та взаємодопомоги.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація

+380686604046
Сайт: nagrani.com.ua

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар