Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
27,9 °C
небольшой дождь

Статті

Все для дому та саду
Як вибрати вхідні двері
01 вересня 2023, 14:07
Як вибрати вхідні двері

Значення вхідних дверей як елемента інтер'єру часто недооцінюють. Перше що бачить гість завітавши до Вас – це вхідні двері, тому гарні та надійні вхідні двері – це Ваша візитівка.  Ця важлива функція в житлових, офісних, технічних або комерційних приміщеннях служить не тільки для захисту мешканців та їхніх речей від зловмисників, але й для виконання інших важливих функцій. Інвестиції у вхідні двері призводять до запобігання значних втрат тепла, що призводить до економії енергії в холодні місяці. Укріплені ізоляційними матеріалами конструкції вхідних дверей значно знижують рівень зовнішнього шуму, що є особливо цінним для мешканців квартир.

Вхідні двері можна умовно розділити на три основних типи в залежності від місця їх встановлення.

Вуличні двері : ці двері забезпечують вихід на вулицю та підходять для встановлення в приватних помешканнях, таунхаусах, підїздах, комерційних приміщеннях. Враховуючи постійний вплив на них погодних умов, застосовуються суворі стандарти конструкції та покриття. Крім того, вуличні двері можуть бути суцільними або містити склопакети. Для тих, хто прихильний до моделей з ефектним скляним декором, рекомендуються вхідні конструкції з невеликими вставками, кованими елементами або ж власними ініціалами. Весь перелік можна товарів можна побачити тут  https://dveri-vsim.com.ua/vhidni-dveri/vulychni 

Квартирні двері: ці конструкції не тільки захищають від несанкціонованого проникнення, але й забезпечують додаткову звуко- та теплоізоляцію. Оскільки вони зазвичай не мають прямих зовнішніх перепадів температур і несприятливих погодних умов, технічні вимоги до міжкімнатних дверей дещо спрощені. Ознайомитись з моделями квартирних дверей можна за посиланням https://dveri-vsim.com.ua/vhidni-dveri/u-kvartyru 

Технічні двері: призначені, перш за все, для стійкості до механічних навантажень і забезпечення надійної безпеки, зовнішній вигляд технічних вхідних дверей має другорядне значення. Хоча естетика відходить на другий план, ефективна теплоізоляція додає цінності. Такі двері знаходять своє місце в технічних приміщеннях, на заводах, складах і комерційних приміщеннях.

Вибір правильних вхідних дверей

Довговічність, міцність, герметичність та інші технічні характеристики вхідних дверей безпосередньо залежать від таких факторів, як дизайн, матеріал, зовнішня обробка, теплоізоляція та використовувані аксесуари.

Дизайн

Придбання вхідних дверей передбачає вибір конструкції, що складається з наступних компонентів: міцної рами, одного або кількох дверних полотен, захисних елементів (в тому числі противандальних систем), запірного механізму, фурнітури, декоративних деталей, молдинга, нержавіючого поріжка. Сучасні металеві вхідні конструкції часто збагачують ізоляційними матеріалами та герметиками.

Всупереч поширеній думці, високоякісні вхідні двері не обов’язково повинні мати сталеві листи з обох сторін дверної панелі. Така конструкція може призвести до утворення конденсату, внаслідок чого ізоляційні матеріали зволожуються, а сталеві листи з часом псуються, таким чином скорочуючи термін служби дверей.

Зовнішня обробка

Зовнішнім покриттям зазвичай служать панелі МДФ. Для підвищення захисту та естетичності наноситься додатковий шар, який може бути:

Плівка ПВХ: ідеально підходить для імітації натурального дерева, каменю, мармуру або різних візерунків.

Плівка Vinorit: Міцний ізраїльський матеріал, стійкий до пошкоджень, високих температур, вологи, сонячного світла та хімічних речовин, часто називають антивандальним.

Порошкова фарба: дає постійний колір, але може вицвітати під сонячним світлом; часто використовується в бюджетних вхідних дверях.

Натуральне дерево: екологічно чистий, довговічний і візуально привабливий варіант, хоча і менш популярний через високу вартість.

Ціни на вхідні двері

Вартість вхідних дверей може істотно коливатися в залежності від кількох факторів:

Матеріал: зараз в моді сталеві двері та конструкції з посиленими елементами. Міцність сталевого листа і його надійне кріплення до рами мають першорядне значення.

Клас стійкості до злому: це вимірювання враховує такі атрибути, як товщина металу, ребра жорсткості, якість дверного замка та петлі.

Бренд: Вхідні двері українського виробництва набирають популярності завдяки можливостям індивідуального оформлення. Такі виробники, як «Страж», «Родос», «Qdoors» визнані відповідальним підходом до виробництва.

Фурнітура: Від якості вхідних замків і механізмів безпосередньо залежить легкість несанкціонованого проникнення. Комплексні системи замків і додаткові аксесуари відлякують потенційних зловмисників, пропонуючи підвищену безпеку.

Таким чином, вхідні двері преміум-класу не тільки зберігають простір, але й сприяють енергоефективності, ізоляції та естетичності. Вибираючи ідеальні вхідні двері, важливо ретельно враховувати матеріал, дизайн і характеристики безпеки. Подивитись та обрати можна у нашому салон-магазині «Декор» за адресою вул.Замостянська 34а, або ж у нас на сайті https://dveri-vsim.com.ua/vhidni-dveri 

 

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар