Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 травня 2024
21,3 °C
ясно

Статті

Все для дому та саду
Як обрати найкращу садову тачку?
05 червня 2020, 17:33
Як обрати найкращу садову тачку?

Власники дачних ділянок, як ніхто інший, усвідомлюють широкий спектр застосування садових тачок. Але, варто пам'ятати, що тільки правильно обраний інструмент і дотримання елементарних правил експлуатації допоможуть продовжити термін служби інструменту.

На що звернути увагу при виборі садової тачки кількість коліс. Одноколісні тачки мають хорошу маневреність. Подібна тачка стане знахідкою для піщаної місцевості та території з обмеженим доступом. Двоколісні тачки менш маневрені, але більш надійні, вантажопідйомні і місткі. Ці показники безпосередньо залежать від розміру тачки.

На ринку представлені як невеликі інструменти з високою маневреністю, але низькою вантажопідйомністю, так і "широкі в плечах" тачки з високими характеристиками вантажопідйомності. Пам'ятайте, чим важче садова тачка, тим складніше інструментом буде управляти. Якісна тачка складається з легкого оцинкованого лотка, який посаджений на міцну раму з цільної металевої труби. Пам'ятайте, що на якість і термін експлуатації інструменту впливають заводські характеристики комплектуючих. В основі виробництва коліс повинна лежати міцна гума і невеликий протектор. Як стверджують фахівці, вага надійної якісної садової тачки не повинна перевищувати 35 кілограм, більш важкий інструмент матиме низькі показники маневреності. Конструкція кузова зі скошеною передньою частиною сприятиме рівномірному розташуванню ваги вантажу. Обираючи садову тачку, експерти рекомендують обов'язково протестувати ручки. При захопленні ручок, долоні слід розташувати паралельно, при цьому, зап'ястя не повинні вивертатися. В іншому випадку руки і спина людини під час експлуатації будуть втомлюватися.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар