Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 квітня 2024
5,7 °C
дождь

Статті

Суспільство
Як змінити своє життя за 100 днів
11 серпня 2023, 00:21
Як змінити своє життя за 100 днів

Для того, щоб змінити своє життя, потрібно зовсім небагато - просто почати діяти.

 Іноді ми знаємо, що потрібно робити, однак дії ці здаються нам важкими і нереальними. Лякають нас. А іноді в нас немає ні чіткого плану, ні розуміння того, як цей план скласти. Можливо, що ці 15 маленьких сходинок-порад допоможуть вам нарешті почати робити хоч щось.

Отже, щоб  змінити своє життя за 100 днів...


1. Виберіть складну книгу, що ви дотепер   так і не зважилися прочитати, але хотіли. Прочитайте неї за 100 днів від першої до останньої сторінки.

2. Дізнавайтеся щось нове щодня . Наприклад, назву квітки, столицю далекої країни, назву  породи собак, що сподобалася вам тощо. А ввечері можете прокрутити в голові все те нове, що ви дізналися за минулий день. А потім - діставайте словник і вчіть нове слово.

3.  Складіть бюджет. Записуйте кожну копійку, що ви витратите за 100 днів.
 
4. Дослухайтеся, нарешті, до поради, котру повторюють психологи всіх країн і абсолютно різних поглядів - напишіть на аркуші паперу чи в особистому щоденнику  від 5 до 10 речей, за які ви вдячні у своєму житті щодня .

 5. Перестаньте скаржитися в наступних 100 днів. Негативні думки призводять до негативних результатів. Щоразу, коли вам захочеться поскаржитися, постарайтеся зупинити себе.

 6. У наступних 100 днів ведіть "Ранкові сторінки" - простий потік позитивних думок, планів і аналізу свого життя, які ви  будете записувати в спеціальному зошиті. Це повинно бути першим, що ви будете робити після того, як прокинулися.

 7. Протягом  100 днів присвятіть хоча б 1 годину в день для пошуку або створення джерела додаткового доходу.

8. Протягом  наступних 100 днів усюди носіть із собою записну книжку. Записуйте всі ідеї і думки, що приходять вам у голову, складайте свій список справ, вписуйте нові зустрічі буквально на ходу відразу після дзвінків. Організовуйте своє життя у новий ритм.

 9. У наступних 100 днів наприкінці  кожного дня упорядковуйте   свій робочий стіл, розбирайте папера і канцелярське приладдя. Щоб кожен ранок на вас  чекав порядок на робочому столі.

 10. У наступних 100 днів постарайтеся акцентувати свою увагу на думках, словах і образах того, ким ви бажаєте стати і чого хочете досягти.

 11. Протягом  наступних 100 днів приділяйте щодня  хоча б по 20 хвилин на фізичні вправи.

 12.  Протягом  наступних 100 днів завжди носіть із собою крокомір і постарайтеся проходити по 10 000 кроків у день.

13. Протягом  наступних 100 днів щодня  знаходьте у своєму партнері щось позитивне і записуйте це.

 14. Протягом  наступних 100 днів постарайтеся робити хоча б одну добру справу в день, якою б маленькою вона не була.

15. Протягом  наступних 100 днів зробіть акцент на спілкуванні з людьми, якими ви захоплюєтеся і яких поважаєте.

**
Отже - це були тільки ідеї. Можете вигадати іще стільки ж своїх варіантів. І за 100 днів, а це трохи більше 3-х місяців, ваше життя обернеться на краще.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар