Суспільство
Весільні традиції світу
11 лютого 2020, 12:30
Як виявилося, практично кожна наречена посміхається, підходячи до вівтаря зі своїм нареченим, а сам наречений має серйозний вираз обличчя. Вченим вдалося з'ясувати, що більшість жінок намагаються приховати свій нервовий стан за допомогою посмішки, в той час як чоловіки в аналогічній ситуації хмурять брови або залишаються незворушними. Та мова зараз не про це, краще прочитайте як відрізняються весільні традиції у світі та дізнайтеся їх походження.
- Мода на білу весільну сукню виникла завдяки королеві Вікторії. Вона також порушила давню традицію, згідно з якою для пошиття вбрання нареченої застосовувалася парчева тканина. На своє одруження королева одягла атласну весільну сукню, що містить глибоке декольте. В якості прикрас використовувалися гілочки флердоранжа, а також мереживна обробка, що придала пікантність її образу.
- Далеко не випадковою є традиція відправлятися у весільну подорож. Її поява пояснюється тим, що багато років тому молодята для реєстрації шлюбу в повній відповідності з усіма правилами повинні були поїхати в іншу державу.
- В Індії існувала традиція, згідно з якою перша шлюбна ніч просто була відсутня. Між молодятами на ліжко поміщали спеціальну палицю, яка лежала 4 дні. Мета цього звичаю – прищепити подружжю помірність в особистому житті.
- Під час святкування весілля на Балі молодим відпилюють частину зубів. Це робилося, щоб у молодят не виросли ікла і вони не виявилися в царстві зла.
- Кенійські женихи зобов'язані протягом місяця носити прикраси для жінок, а також їх взуття та одяг. Таким способом наречений пізнавав важку жіночу долю.
- Найдешевшу весільну церемонію одного разу провели в одному з індійських племен. На неї витратили трохи більше однієї рупії. Це пояснювалося тим, що в племені заборонено демонструвати красу і розкіш, а також святкувати весілля.
- В Європі існував цікавий звичай, згідно з яким батьки нареченої викидали з вікон страви з пирогами. Якщо страви порозбивались, то на їх дочку чекало щасливе заміжжя.
- Кілька століть тому нареченим в Європі зав'язували банти на рукавах. Вважалося, що це приносить щастя. Згодом це стали робити не так часто. При цьому про значення стрічок ніхто не забув. Стрічки зав'язувалися на екіпажах, а потім на автомобілях. Сьогодні жоден автомобіль для весілля не обходиться без прикрас з яскравих стрічок.
- Згідно англійської традиції, весільні коржі ділилися на шматки, якими обсипали наречену. Якщо дівчина з числа гостей з'їдала шматочок, то їй міг наснитися її майбутній чоловік.
- Вперше весільний коровай з'явився за часів Стародавнього Риму. Молодята могли вважатися подружжям лише після того, як з'їдали на весіллі по шматочку пирога. Але незабаром завдання стало простіше: молоді просто обмінювалися коржиками.
- Бедуїни готують найбільше в світі блюдо на весілля. Для його приготування варені яйця кладуть в рибу, рибу кладуть в курку, курку засовують в вівцю, яка потім кладеться в верблюда, засмаженого цілком.
- Батько нареченої в африканських племенах зобов'язаний обмацати інтимні органи нареченого і назвати число, що означає скільки разів нареченому необхідно задовольнити свою тещу. Так перевірялася витривалість молодої людини.
Читайте також:
Суспільство
Додати коментар