Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
26,6 °C
небольшой дождь

Статті

Суспільство
Процес замовлення авто з Європи під ключ у 2024: деталі для українців
01 липня 2024, 17:13
Процес замовлення авто з Європи під ключ у 2024: деталі для українців

Придбання автомобіля з Європи стає все більш популярним серед українців завдяки широкому вибору моделей і вигідним цінам. Тож, як замовити авто з Європи під ключ у 2024 році? Розглянемо детально https://bossautoukraine.com.ua/ru/car-from-europe/ всі етапи цього процесу. 

Вибір та замовлення автомобіля

Перший крок – це вибір автомобіля. Багато європейських сайтів пропонують широкий асортимент авто на будь-який смак та бюджет. Для зручності пошуку можна скористатися фільтрами, які допоможуть знайти автомобіль за заданими параметрами: марка, модель, рік випуску, пробіг тощо.

Після вибору авто варто зв’язатися з продавцем для уточнення всіх деталей. Важливо отримати повну інформацію про технічний стан автомобіля, його історію, можливі пошкодження та умови покупки. Надійні продавці завжди надають докладні звіти та фотографії автомобіля з різних ракурсів.

Коли всі деталі узгоджені, можна переходити до оформлення замовлення. Для цього зазвичай потрібно внести передоплату, яка підтверджує ваш намір купити автомобіль. Після цього продавець починає підготовку автомобіля до відправки, включаючи технічний огляд та оформлення необхідних документів.

Транспортування та митне оформлення

Наступний етап – це транспортування автомобіля з Європи до України. Для цього потрібно обрати логістичну компанію, яка спеціалізується на перевезенні автомобілів. Вони займаються всім процесом: від завантаження авто на транспортний засіб до доставки його в порт або на митний склад в Україні.

При транспортуванні важливо оформити всі необхідні документи, включаючи коносамент або авіанакладну, які підтверджують відправку автомобіля. Ці документи необхідні для митного оформлення та подальшої реєстрації авто в Україні.

Митне оформлення – це обов’язковий етап, який включає сплату митних зборів, податків та акцизів. Для цього потрібні такі документи: рахунок-фактура (інвойс), технічний паспорт автомобіля, сертифікат відповідності та транспортні документи. Митні органи перевіряють відповідність автомобіля всім нормам та вимогам, після чого ви можете забрати авто.

Реєстрація та страхування автомобіля

Останній етап – це реєстрація автомобіля в Україні. Після проходження митного контролю потрібно звернутися до сервісного центру МВС для реєстрації авто. Для цього необхідно надати всі зібрані документи: інвойс, технічний паспорт, сертифікат відповідності, транспортні документи та акт прийому-передачі.

У сервісному центрі МВС перевіряють всі документи та присвоюють автомобілю державні номерні знаки. Після цього ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке підтверджує, що авто зареєстроване на ваше ім’я.

Не менш важливим є оформлення страховки. Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів в Україні. Його можна оформити в будь-якій страховій компанії, що має відповідну ліцензію. Додатково можна придбати поліс КАСКО, який захищає від ризиків пошкодження автомобіля.

Процес замовлення авто з Європи під ключ у 2024 році включає кілька важливих етапів: вибір та замовлення автомобіля, транспортування та митне оформлення, реєстрація та страхування. Дотримуючись цих кроків, ви зможете без проблем придбати автомобіль з Європи та насолоджуватися його експлуатацією в Україні.

Площадка Vinnicya.vn.ua (vinnicya.vn.ua) / Статья500 UAH Клиент Доброго дня. Будемо вдячні за швидку публікацію статті 29 июня 2024 г., 0:09 Скажите что-то... © 2024Crafted with by PRNEWS.IO
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар