Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2024
29,2 °C
пасмурно

Статті

Суспільство
БУДИНОК ІЗ ПЛЯШОК
18 січня 2021, 13:50
БУДИНОК ІЗ ПЛЯШОК

 

Фантазія людей, в будівництві, не має меж. Можна припустити, що будинок з пляшок – це щось надзвичайне, що виходить з ряду геть, але насправді такі помешкання будуються ентузіастами вже давно. Будівля, споруджена з пляшок, обійдеться дешево, буде екологічною і теплою. Але головне – побудувати її цілком реально і не дуже складно. Такі будинки вперше з’явилися на початку XX століття, і служили вони господарям дуже довго.

Для будівництва чудово підійдуть, як пляшки зі скла, так і з пластику. В залежності від вибору, технологія будівництва буде трохи відрізнятися.

Гідність пластика полягає в тому, що він не розкладається близько 300 років, завдяки чому, будинок в будівництві, якого будуть використані пластикові пляшки, вийде дуже надійним і довговічним. А також це сприяє зниженню рівня забруднення навколишнього середовища.

Для такої споруди знадобиться дуже багато пляшок, близько декілька тисяч, дивлячись які плани у забудовника. Тому на початковому етапі, важливо зібрати якомога більше будівельного матеріалу.

Пляшки необов’язково повинні бути однаковими, оскільки використання різних кольорів і форм, дозволить добитися гарного результату.

При будівництві з пластикових пляшок, знадобиться велика кількість піску. У кожну пляшку потрібно щільно засипати сухий пісок і закрити пробкою. Скляні ж пляшки також закриваються.

Для більшої міцності конструкції, можна зробити суміш з цементу, глини, тирси і землі. Отриманою сумішшю, потрібно склеювати пляшки одну з одною.

Зведення таких будинків, можливе двома способами:

1. При якому пляшки спочатку укладають рядами, а потім по всій довжині заливають розчином, називається каркасним.

2. Спосіб називається кладений, при якому пляшки укладаються, як цегла. Другий спосіб дозволяє підбирати розмір і форму пляшок, викладати малюнки.

Зазвичай для зведення квадратного метра стіни, йде приблизно 220 пляшок і близько 115 літрів розчину, за умови, що шов між пляшками становить 1 сантиметр.

Великою перевагою стін, споруджених з скляних пляшок, є висока міцність, здатність впускати природне світло, і при цьому не пропускати вологу. Підтримувати температуру всередині завжди вище нуля, але тільки при достатній кількості світла. Пластичність матеріалу дозволяє викладати будь-які форми і малюнки.

Пляшкові будинки популярні серед умільців із сільської місцевості, які мають гарну уяву, засоби і час. Побудувати пляшковий будинок – цілком реально, цікаво і незвично. З пляшок можна будувати не тільки стіни, але і балкон, альтанки і ще багато різного.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар