Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,3 °C
небольшой дождь

Статті

Секс
На порядність жінки впливає розмір її стегон
11 вересня 2020, 15:47
На порядність жінки впливає розмір її стегон

Дослідження проводилося в Університеті Лідса. Тут намагалися зв'язати зовнішність жінки з особливостями її сексуальної поведінки. Для вивчення питання залучили 148 респонденток 18-26 років.

Перш за все, всім дамам зробили заміри - зріст, вага, об'єм грудей, талії і стегон. Потім провели анкетування. Серед питань були і досить каверзні: про перший сексуальний досвід, ставлення до одноразового сексу, кількості партнерів і т. п.

З'ясувалося, що жінки з більш широкими стегнами - більш розкуті, більш схильні до інтиму на одну ніч і ставлять сексуальне задоволення на одне з перших місць у рейтингу ознак вдалих відносин.

Цікава закономірність, тим ні менш, лише підтверджує більш ранні висновки антропологів. Широкі стегна - у більш впевнених жінок, які мають більше шансів виносити і народити дитину в природному середовищі (сучасна медицина допомогла встановити рівні можливості для усіх). Як чоловіки схильні подорожувати на далекі відстані і залишати по собі потомство у різних жінок в різних місцях (недавно це підтвердили дослідники з Університету Юти), так і дам з більш високими шансами на розмноження відчувають себе розкутіше узкобедрих ровесниць. Це допомагає їм без перешкод знаходити нового партнера і отримувати максимальне задоволення від сексуальних відносин.

З іншого боку, багато сучасних жінки з широкими стегнами переживають з приводу своєї зовнішності і навіть страждають комплексом неповноцінності. Звичайно, занижена самооцінка суттєво зменшує шанси на пошук партнера та заважає розслабитися.

Але враховуючи, що в моду увійшли як раз об'ємні стегна і ними вже відверто пишаються різні селебріті, самооцінка у власниць пишних форм повинна найближчим часом зрости.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар