Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Статті

Цікавинки
5 позитивних французьких фільмів, які рятують від осінньої хандри
30 серпня 2023, 11:34
5 позитивних французьких фільмів, які рятують від осінньої хандри

1. (Не)очікуваний принц — Un prince (presque) charmant (2013)

Жан-Марка – типовий цинік-кар’єрист, який настільки захопився гонитвою за цілями, що ледь не пропустив весілля власної доньки. За два дні до святкування чоловік їде в дорогу, яка випадково змінює його долю. Жан-Марк зустрічає особливу жінку – романтичну Марі, для якої стає справжнім принцом…

2. Божевільне весілля — Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu? (2014)

Мсьє Вірніше і його дружина завжди сподівалися видати своїх чотирьох доньок за гідних французьких католиків. Однак три красуні наче змовилися і обрали собі за чоловіків дещо інших хлопців: китайця, араба і єврея. Остання надія на четверту, та чи відповідатиме наречений батьківським очікуванням? Можемо сказати лише одне: кохання і справді творить дива!

3. Лашкаво прошимо! — Bienvenue chez les Сh’tis (2008)

Хіба це не прекрасно – жити у райському сонячному Кассі, який знаходиться неподалік від Марселя? Задля цього керівник поштового відділення Філіп Абрамс готовий на будь-що. Але у долі на чоловіка інші плани. За незначне службове порушення Філіп отримує “засилання” в Берг. На цілих два роки. Несподівано для себе чоловік відкриває для себе зовсім іншу Північ – без грубіянів, які розмовляють невнятною мовою, та цілком придатну для хорошого життя.

4. Даю рік — I Give It a Year (2012)

Джош і Нет – найщасливіша пара у світі. Шалено закохані молодята навіть не уявляють, з якими проблемами їм доведеться зіштовхнутися у перший рік подружнього життя. Зможуть ці двоє вистояти перед життєвими складнощами і зберегти сім’ю, чи, може, вони зовсім не створені один для одного?

5. Ніжність — La délicatesse (2011)

Чарівна Наталі ніяк не може змиритися з втратою коханої людини. В один звичайний день, сама не розуміющи нащо, жінка цілує одного зі своїх колег. Після цього її життя продовжує рухатися в тому ж руслі, а ось у Маркуса (того самого колеги) зовсім інша історія: чоловік миттєво втрачає розум і вирішує у що б то не було завоювати серце загадкової красуні. Чи вдасться йому втілити задумане? Адже навкруги так багато успішних та привабливих суперників…

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар