Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 июля 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Афиша

Людина-павук: Далеко від дому (3D)

Людина-павук: Далеко від дому (3D)

Дата
17 июля - 31 июля
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, 2019

Жанр: фантастичний екшн у 3D
Режисeр: Джон Вотс
У ролях: Том Голланд, Джейк Джилленхол, Семюел Л. Джексон, Зендая, Джон Фавро, Кобі Смолдерс, Маріса Томей
Сценарій: Кріс МакКенна, Ерік Соммерс, Стів Дітко
Тривалість: 129 хв.

«Доброзичливий сусід» Людина-Павук, як і належить, став героєм Нью-Йорка. Він допомагає місцевій поліції ловити злочинців, паралельно кидаючи різні колючі жарті. Але й героям потрібно відпочивати – тому, незважаючи на дзвінки самого директора «Щ.И.Т.а» Ніка Ф’юрі, Пітер Паркер разом зі своїми друзями Недом, Ем Джей й іншими відправився на канікули до Європи. Старовинні красиві міста, умиротворення та романтична обстановка, щоб прогулятися набережною із красивою дівчиною – ось що йому зараз потрібно. Але Нік Ф’юрі його все-таки знайшов і напряг роботою… Відмовляти йому – тільки собі дорожче. Людина-Павук повинен розібратися з містичною появою створінь-елементаліїв, які загрожують мирним жителям. Разом із Містеріо Пітер Паркер повинен впоратися з цим завданням. Відпочине коли-небудь іншим разом…

Режисером фільму є Джон Воттс, який відомий за проектами «Клоун» (2014), «Поліцейська тачка» (2015), «Людина-Павук: Повернення додому» (2017).

Ролі в картині виконали: Том Холланд («Неможливе» (2012), «У серці моря» (2015), всесвіт MARVEL), Зендея («Найвеличніший шоумен», «Людина-Павук: Повернення додому» (обидві 2017)), Джейк Джилленхол («Жовтневе небо» (1999), «Вихідний код» (2011), «Полонянки» (2013)).

Реліз стрічки відбудеться 28 червня 2019 року на екранах Японії.

Embedded thumbnail
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий