Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 июня 2024
15,0 °C
пасмурно

Афиша

Це і є любов?!

Це і є любов?!

Дата
11 мая
Місце 
Театр ім. Садовського

Трагіфарс у стилі танго «Це і є любов?!» для справжніх гурманів театру! А Оксана Бандура, режисерка-постановниця цієї вистави, вважає її  найулюбленішим своїм творінням. П’єсу «Оркестр», за якою здійснено постановку, написав французький драматург Жан Ануй.  
Події розгортаються у невеличкому музичному колективі, де служить шість жінок та один чоловік. Усіх їх об’єднала музика, за якою вони приховують щемкі сторінки історії власного життя. Кожен з них прагне вирватися з тенет болю та  пізнати справжнє кохання, а не його ілюзію. Оповідаючи  історії власного життя, актори оркестру оголюють перед глядачами душу, а ті потрапляють в емоційне поле гніву, страху, сумніву, сподівань… і все ж кохання. У рухи свого тіла актори вкладають неймовірну енергію. Декорації та музичні інструменти тут просто зайві. З’являється лише усвідомлення любові як найважливішої складової життя. 
Тут вирують почуття неабиякої енергетики, феєричне поєднання музики і пластики. 
Обмежений сценічний простір малої сцени і мінімум декорацій  актори компенсують виразною живою грою. У кожного героя свій жереб, свій біль. Глядачам то смішно, то моторошно… 
Головне, ніхто не залишається байдужим… Дія настільки барвиста на емоції та почуття, коли в невеликих мініатюрах герої безпосередні, здатні на зміни, прекрасна можливість оцінити діапазон кожного. 
Актори (Оксана Бандура, Жанна Андрусишена, Олена Шамрай, Сергій Бондарчук, Анна Положенко, Марія Левченко, Юлія Дацюк) творять на нерві, вивертаючи себе навиворіт…  а згодом і глядачів… 

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий