Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
23,1 °C
дождь

Новости

Вінниця
ЯК У ВІННИЦЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ПРИТУЛКУ ДОПОМАГАЮТЬ ТВАРИНАМ
11 сентября 2023, 18:26
ЯК У ВІННИЦЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ПРИТУЛКУ ДОПОМАГАЮТЬ ТВАРИНАМ

Вакцинація, стерилізація та догляд: увесь спектр послуг для хвостатих безхатьків пропонує Вінницький муніципальний притулок для тварин. Крім того, тут продовжують активно працювати над тим, щоб гуманними методами та шляхом прилаштування (адопції) зменшити кількість безпритульних тварин у нашому місті. Так, протягом останніх восьми місяців вдалось влаштувати у нові домівки 53 собаки.

Як повідомив начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський, фахівці закладу щоденно працюють задля формування культури турботливого ставлення до чотирилапих.

«Сьогодні усі ми маємо відповідально ставитись до питання безпритульних тварин. Адже дбайливе ставлення до хвостанів, небайдужість громадян – це запорука вирішення цієї теми. Ми звикли думати, що місто – людське середовище, але насправді ми ділимо його з тваринами, які знають правила не гірше за нас. Вони давно стали частиною нашої міської екосистеми», – говорить Леонід Зелінський.

Також він додав, що у Вінницькій громаді проводять вилов бродячих собак та котів: тварин стерилізують, вакцинують та повертають у їхнє середовище і цим займаються на постійній основі.

Так, протягом січня-серпня 2023 року фахівці Муніципального притулку стерилізували 550 собак та 1040 котів.

«Щодня надходять заявки на вилов безпритульних тварин. Ми проводимо їм усі необхідні процедури, зокрема, кліпсуємо», – наголосив Леонід Зелінський.

Так, у закладі щотижня безкоштовно вакцинують собак та котів від сказу. Допомагають як безпритульним тваринам, так і домашнім улюбленцям. Однак, їхнім господарями спершу варто попередньо зареєструватися та повідомити про свої наміри привести свого хвостаня на процедуру.

А ще у ветеринарній клініці Муніципального притулку тваринам проводять огляд та інші санітарні процедури. Крім того, фахівці запрошують вінничан завітати до закладу, аби обрати собі вірного чотирилапого друга.

«Приходьте, знайомитися з нашими підопічними собаками у Муніципальний притулок для тварин. Оберіть собі чотирилапого друга, який щодня даруватиме вам безумовну любов. Завжди вноситиме заспокійливу ауру в будинок і стежитиме за його безпекою», – підкреслив Леонід Зелінський.

«Наші військові, ризикуючи своїм життям, рятують всіх чотирилапих хвостиків на передовій. Тому ми своєю чергою маємо подбати про майбутнє цих милих створінь, які є у нашому місті. Та виховувати відповідальне покоління, аби бути впевненими у тому, що в майбутньому зможемо змінити ситуацію та подарувати дім усім тваринкам. Кожен вуличний хвостик, мріє стати домашнім улюбленцем. Якщо ви вирішили завести собі собаку, дайте шанс одному з них на здійснення заповітної мрії», – каже ветеринарний лікар притулку Світлана Савіч.

Щоб ближче познайомитися із тваринами та обрати собі вірного друга, потрібно навідатися до Вінницького муніципального притулку, за адресою: вул. Гонти 26 Е.

Телефон для довідок: 0673838377 та 0673834009,
фейсбук сторінка www.facebook.com/vinmsfa.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий