Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 октября 2021
8,6 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Викрита у Вінниці “найбільша криптоферма” виявилася ботофермою
14 июля 2021, 15:39
Викрита у Вінниці “найбільша криптоферма” виявилася ботофермою

Викрита у Вінниці "найбільша криптоферма" виявилася ботофермою. 

Повідомлялося, що в одному з колишніх складів "Вінницяобленерго" працівники СБУ вилучили 50 процесорів, понад 500 відеокат і 3800 консолей PS4. Але користувачі західних ресурсів повідомляли, що зображене на знімку обладнання неефективне для видобування криптовалюти, а тому у "ферми" могло бути інше призначення.

"Представники СБУ підтвердили, що зловмисники розводили ботів для продажу акаунтів у FIFA 21. Боти фактично заробляли внутрішньоігрову валюту за час, проведений у грі, щоби потім витратити її на картки з футболістами в режимі Ultimate Team, а потім уже акаунти з пристойними наборами рідкісних карток продавали на різноманітних торговельних майданчиках. І такий товар користується шаленим попитом, адже на легальне здобуття найсильніших карток потрібно в десятки, а часом і сотні разів більше грошей порівняно зі швидкою купівлею вже прокачаного акаунта", – повідомляють на PlayUA.

Чи вдалося власникам ботоферми "відбити" свої інвестиції, поки що невідомо. Кримінальне провадження відкрито за ч.2 ст. 188-1 (викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання). ловмисникам загрожує до трьох років позбавлення волі й штраф у розмірі від 1700 до 5400 грн.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий