Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 мая 2024
21,2 °C
облачно с прояснениями

Новости

Вінниця
Вінничани можуть відвідати заняття в "Школі відповідального батьківства"
09 августа 2023, 15:33
Вінничани можуть відвідати заняття в "Школі відповідального батьківства"

Під час війни психологічні проблеми отримали новий розголос. Багато людей ментально важко проживають сьогоднішні події. Одні відчувають стрес, інші - апатію або агресію. Проте щасливі сім’ї - це запорука міцної громади.

Задля поліпшення психологічного клімату у родині Вінницький міський центр соціальних служб проводить комплексні заходи. Це школа відповідального батьківства та курс тренінгів "Батьківство в радість".

Як стати слухачем "Школи відповідального батьківства"

Всупереч переконанням багатьох, батьківство - непроста наука. І опанувати її можна в "Школі відповідального батьківства", що проходить на базі ВМКЛ "Центр матері і дитини".

У затишній і безпечній атмосфері, де кожна думка приймається і не засуджується, батьки отримують кваліфіковані поради фахівців медичного закладу та психологів Вінницького міського центру соціальних служб, - розповіла директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

 

В основному, "Школу відповідального батьківства" відвідують жінки при надії, які готуються стати матерями. Учасниці отримують знання щодо гігієни та харчування вагітних, догляду за немовлятами, грудного вигодовування та багато іншого. Також підіймають тему і ментального здоров’я молодих мам: психолог розповідає про протікання до і післяпологової депресії, вчить шукати власні ресурси для її попередження.

Раніше близько 30-40 жінок були слухачами школи. Наразі кількість охочих пройти курс зменшується - непрості часи спочатку пандемії, а потім війни диктують свої правила. Проте школа досі функціонує і записатися на неї можна за телефонами Вінницького міського центру соціальних служб:

  • 67 04 60,
  • 067 431 2031.

Тренінги "Батьківство в радість"

Все більшої популярності набирає курс тренінгів "Батьківство в радість", який проводить Вінницький міський центр соціальних служб у співпраці МБО "БФ СОС Дитячі містечка" України та "Дитяча Точка СПІЛЬНО м.Вінниця".

Тренінги проводять для батьків, чиї сім’ї опинилися у складних життєвих обставинах, батьків-вихователів (опікунів, усиновлювачів), прийомних батьків, які лише недавно ухвалили непросте рішення про прийняття дитини в сім’ю. Тренінги відвідують, зокрема, і внутрішньо переміщені особи.

Курс складається з 13 занять-тренінгів. На них присутні 8-10 людей, щоб психолог міг приділити увагу кожному. Теми для обговорень різноманітні: управління стресом і гнівом, спілкування з дітьми, батьківське вигорання, основи розвитку дитини, дисципліна та проблемна поведінка дітей тощо.

Доєднатися до курсу можна за телефонами Вінницького міського центру соціальних служб:

  • 67 04 60,
  • 067 431 2031.

Які ще заходи можуть бути корисні

Фахівці центру соцслужб постійно проводять заходи для усвідомленого батьківства. Це офлайн і онлайн події, на які може приєднатися будь-хто. Усі анонси публікують на фейсбук-сторінці Вінницького міського центру соціальних служб.

Вінницький міський центр соціальних служб запрошує приєднуватися до подій усіх, хто прагне поліпшити стосунки у своїй родині.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий