Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
29 февраля 2024
9,9 °C
переменная облачность

Новости

Вінниця
В Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 гривень
23 мая 2023, 00:54
В Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 гривень

У п'ятницю, 19 травня, Національний банк України презентував нову обігову пам’ятну монету, присвячену "Силам підтримки Збройних Сил України".

Тираж нової монети номіналом 10 гривень складає 10 мільйонів штук. Монету було виготовлено зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом, маса - 6,4 г, діаметр - 23,5 мм. Гурт монети - рифлений.

На реверсі зображено емблему та гасло Сил підтримки ЗСУ: "Завжди поруч".

А ось аверс монети буде ідентичним із аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року. В Центрі монети в обрамленні давньоруського орнаменту буде зображено номінал монети, рік карбування та герб України.

Дизайном монети займались Володимир Дем'яненко та Ольга Коваленко. А скульпторами виступили Володимир Дем'яненко і Володимир Атаманчук.

Варто зауважити, що банки не будуть реалізувати монету як нумізматичну продукцію.

"Прийматися ці монети від клієнтів також будуть як звичайні обігові монети номіналом 10 грн. Поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн таких обігових пам’ятних монет", - розповіли в банку.

В Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 гривень (фото)В Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 гривень (фото)В Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 гривень (фото)

Фото: в Україні вводять в обіг нову монету номіналом 10 грн (bank.gov.ua)

Фото и видео
Комментарии: 1
Добавить комментарий
Lili
23 мая 23:13
Ну як таки в обігу не зустріну, то вже на віоліті так точно. Купувала там не раз ювілейні монети останніх трьох років.

Добавить комментарий