Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Новости

Вінниця
Українка розповіла, як майже пів року просила айфон у німця і чим це закінчилося
05 апреля 2023, 14:32
Українка розповіла, як майже пів року просила айфон у німця і чим це закінчилося

Замість телефону хлопець купив телевізор за 5 000 євро.

Блогерка розповіла, як п'ять місяців випрошувала новий айфон у хлопця німця. Ролик дівчини розділив мережу на два табори — поки одні називали її типовою утриманкою, інші дивилися на привабливі форми дівчини, жартували над жадібними чоловіками і готувалися купити авторці будь-яку техніку.

Користувачі Твіттеру активно обговорюють історію блогерки з України, яка емігрувала до Німеччини. На відео дівчина з відвертим декольте розповідає, як намагалася випросити айфон у бойфренда німця протягом п'яти місяців. Авторка ролика поїхала за кордон зі смартфоном марки Samsung, який її, судячи з усього, абсолютно не влаштовував.

"Сьогодні я розповім, як протягом п'яти місяців я намагалася випросити айфон у свого німця. В Україні у мене був мій айфон, але коли я приїхала до Німеччини, я приїхала з Samsung, тому що мій айфон був зламаний", — почала блогерка.

Спочатку дівчина натякала хлопцеві про подарунок, але подібний метод не спрацював.

"Насамперед коли ми були у відпустці я почала йому потихеньку натякати. Але, дівчатка, не робіть так, тому що натяки з чоловіками не працюють. Попросила його, щоб він мені дав свій айфон, натякаючи, що я не можу робити контент без айфона, але звичайно ж він цього натяку не зрозумів".

Потім блогерка безпосередньо сказала хлопцеві, що їй потрібен "телефон з гарною якістю зйомки". Бойфренд погодився, але коли дізнався, що кохана хоче останній айфон, передумав.

"Він на мене так подивився і сказав, що це просто предмет розкоші, щоб я просто ходила і перед усіма хвалилася. Хоча я йому пояснювала, що телефон мені потрібен для роботи".

Головний антагоніст історії запропонував дівчині смартфон за 400 євро. Айфон, за словами авторки ролика, коштував 2 000 євро.

"І так ми лаялися протягом трьох місяців. Дійшло до того, що одного вечора я йому сказала таку фразу: Ти мене не любиш, якщо ти не можеш мені допомогти зараз з цим моментом. На що він мені сказав, що я матеріалістична персона і що мені краще переночувати одну ніч не вдома. Звичайно ж я нікуди не пішла".

Дівчина пояснила, що хлопець і сам використовує айфон "для роботи з мільйонерами" і демонстрації "рівня". Наступним кроком блогерка спробувала пояснити бойфренду, що подарунок у вигляді айфона, на її думку, показує турботу про партнерку. З такою технікою дівчина виглядає більш "презентабельно" для клієнтів бойфренда.

Подібні розмови залишили авторку відео ні з чим — хлопець купив собі телевізор за 5 000 євро.

"Він мені сказав, що заробив ці гроші і він може витратити їх на дурниці. А якщо я хочу купувати дурниці, я повинна заробити на це гроші. Для мене це виглядало дуже егоїстично, і я ніяк не можу забути цю ситуацію".

 

Під відео розгорілися палкі суперечки. Одні запевняли, що блогерка — типова утриманка, яку поставили на місце. Інші були готові і самі купити дівчині будь-яку техніку.

Інтернет-користувачі помітили, що авторка відео грає за правилами патріархату, стежить за собою і хоче бачити поруч добувача. Тому, як вирішили глядачі, європеєць, можливо втомлений від феміністок, просто зобов'язаний подарувати їй айфон.

У коментарі прийшли і ті, хто звинувачує у всьому можливу скупість європейців. Але в кінцевому підсумку глядачі зробили висновок, що хлопець (будь то європеєць чи ні) не відчуває сильних почуттів до дівчини на відео.

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий