Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 мая 2024
21,8 °C
переменная облачность

Новости

Вінниця
У Вінниці викрили псевдомінера, який організував “хвилю” анонімних повідомлень про мінування ТРЦ
10 апреля 2024, 00:18
У Вінниці викрили псевдомінера, який організував “хвилю” анонімних повідомлень про мінування ТРЦ

Служба безпеки викрила псевдомінера, який організував “хвилю” анонімних повідомлень про мінування торговельно-розважальних центрів у Вінниці. Це мешканець обласного центру, студент одного із закладів профтех освіти. 

Як повідомляє Управління СБ України у Вінницькій області, він розсилав повідомлення від імені пересічних мешканців. Також налаштував анонімні акаунти у месенджерах з яких відправляв повідомлення з погрозами мінування від імені сторонніх осіб.

Фігуранту повідомили про підозру в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) Кримінального кодексу України.

Незалежно від мотивів такі дії кваліфікуються згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Хибне повідомлення про мінування будь-яких об’єктів власності карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

За повторне вчинення або якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі/споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки – зловмисника може бути засуджено від чотирьох до восьми років.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий