Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Новости

Вінниця
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю
27 мая 2024, 13:58
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю

У Вінниці відбулось підписання договору про створення прийомної сім’ї. Нову сім’ю отримала 13-річна Олександра, батьки якої позбавлені батьківських прав. Тепер вона виховуватиметься у родині прийомних батьків Тетяни Юріївни та Руслана Леонідовича.

У Вінницькій громаді нараховується 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. Майже 92 % цих дітей проживають у сім’ях, адже іншої, більш сприятливої форми для зростання і виховання, у суспільстві не існує. У Вінниці створили 14 прийомних сімей.

Прийомні батьки Руслан Леонідович та Тетяна Юріївна проживають у приватному будинку у селі Вінницькі Хутори. Обидва мають вищу освіту. Тетяна Юріївна працює викладачем у дитячій школі мистецтв, Руслан Леонідович – техніком-доглядачем у приватній фірмі.

Подружжя перебуває у шлюбі понад 30 років. Вони мають трьох біологічних дітей: неповнолітній син навчається у ліцеї, ще один син – у вищому навчальному закладі, а дочка вже має свою сім’ю та проживає окремо.

«Мрія взяти дитину в нашу сім’ю була давно, а остаточне рішення ухвалили минулого літа. Розуміємо, що в країні важка ситуація, і хотілося допомогти хоча б одній дитині. Ми не шукали дитину, звернулися до Служби у справах дітей і нам запропонували взяти Сашу. Таким чином, ми дочекались своєї дитини, це був такий щасливий випадок, що саме Саша потрапила до нашої сім’ї. Наші діти підтримали таке рішення. Помічаємо, як Саша на нас усіх схожа, навіть ззовні», – розповіла прийомна мама, Тетяна Юріївна.

Для Олександри прийомні батьки підготували окрему кімнату, всі необхідні меблі та приладдя до школи. Решту речей придбають вже разом з дівчинкою.

«Таке відчуття, що це мої рідні батьки. З ними я можу поговорити про що завгодно», – ділиться Саша.

Сім’я дуже дружня, разом відзначає усі свята та події, часто відвідують різні музичні та благодійні заходи, у яких і самі беруть участь.

 

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий