Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Новости

Вінниця
У Вінниці створили ще одну прийомну родину. У сім’ю взяли однорічного хлопчика
12 февраля 2024, 21:57
У Вінниці створили ще одну прийомну родину. У сім’ю взяли однорічного хлопчика

Сьогодні, 12 лютого, у Вінниці створили ще одну прийомну родину. Однорічний Святослав, який перебував на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Службі у справах дітей Вінницької міської ради, відтепер виховуватиметься прийомними батьками.

«Взяття дитини в прийомну родину – це дуже непростий і відповідальний крок. Подружжя Романа Дмитровича та Оксани Валеріївни ухвалили це важливе рішення. На жаль, біологічна мама Святославчика, хлопчика, якому невдовзі виповниться один рік, відмовилась від сина. Кожна дитина заслуговує на те, щоб відчувати сімейне тепло і затишок. Раді, що у Святославчика тепер будуть турботливі мама і тато», – зауважила заступниця міського голови Галина Якубович.

Прийомні батьки Роман Дмитрович та Оксана Валеріївна довго зважувалися та чекали на те, щоб взяти дитину в родину. Зі Святославчиком родина познайомилась декілька місяців тому. Згадують, коли побачили малюка, одразу зрозуміли, що заберуть його додому. Вдома вже все готове для зустрічі нового члена сім’ї: тато навіть самостійно змайстрував меблі для сина.

«Дуже чекали цієї події. Відчуваємо одночасно і тривогу, і радість. Проте більше – саме радість», – говорить прийомна мати Оксана Валеріївна.

Прийомні батьки Роман Дмитрович та Оксана Валеріївна проживають у приватному будинку у місті Вінниці. Прийомна мати Оксана Валеріївна має вищу освіту.  Прийомний батько Роман Дмитрович має середню спеціальну освіту. Подружжя працює у ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика». Серед улюблених занять подружжя – щорічні поїздки в Закарпаття на термальні води, вихідні з задоволенням проводять вдома на присадибній ділянці, восени люблять збирати гриби.

«У Вінниці на обліку Служби у справах дітей перебуває 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. З них лише 50 можуть бути усиновленими. Є категорія дітей, які не можуть бути усиновленими, проте можуть бути влаштованими у прийомні сім’ї, під опіку та піклування або в дитячий будинок сімейного типу. Це, наприклад, діти, які відібрані у батьків без позбавлення батьківських прав. Святославчик відноситься саме до такої категорії. Раді, що сім’я Романа Дмитровича та Оксані Валеріївни виявили бажання взяти на виховання хлопчика. Дитина має деякі проблеми зі здоров’ям, проте сподіваємось, що завдяки сімейному оточенню і батьківській любові, стан малюка покращиться», – розповідає начальниця Служби у справах дітей Людмила Шафранська.

Загалом у Вінниці нараховується 13 прийомних сімей, в яких виховують 17 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, та 4 особи з їх числа (старше 18 років, які мають право проживати в прийомній сім’ї до 23 років, якщо навчаються у ВНЗ). Крім того, функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховують 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий