Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 сентября 2021
11,3 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНИЙ ЗАХІД OPEN DATA DAY, ЗАПРОШУЮТЬ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
02 марта 2020, 17:16
У ВІННИЦІ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНИЙ ЗАХІД OPEN DATA DAY, ЗАПРОШУЮТЬ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

4 березня об 11:00 за адресою вулиця Театральна,15 відбудеться навчання для підприємців «Локальний бізнес. Сервіси на основі відкритих даних». Тут розкажуть про те, як представники бізнесу зможуть використовувати відкриті дані для покращення роботи своїх закладів: кафе, ресторанів, магазинів, готелів тощо. Або побудувати корисні для громадян сервіси на основі відкритих даних. Навчання безкоштовне.

 

Організатор міжнародного заходу – Вінницька міська рада, департамент інформаційних технологій, департамент економіки і інвестицій, вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат».

 

«Кожного року у березні по всьому світі відзначають Міжнародний день відкритих даних. Україна, як одна з країн-лідерів за темпами розвитку сфери відкритих даних, приєднується до цього руху і запрошує всіх охочих на щорічне святкування відкритих даних. Адже це чудова можливість показати переваги відкритих даних та заохотити прийняття політики відкритих даних в уряді, бізнесі та громадянському суспільстві», – каже директор департаменту інформаційних технологій Володимир Романенко.

 

Детальніше про подію можна дізнатись за посиланням https://www.facebook.com/events/137543024192433/

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий