Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 марта 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новости

Вінниця
У Вінниці погасили марку з зображенням улюбленого дітьми пса Патрона
02 сентября 2022, 16:39
У Вінниці погасили марку з зображенням улюбленого дітьми пса Патрона

Першого вересня, на Вінниччині проведено процедуру спецпогашення  та введення в обіг поштової марки «Пес Патрон». Відсьогодні марка вважається дійсною для оплати послуг поштового зв’язку в усіх відділеннях зв’язку України.

Про це повідомили в ОВА.

Спецпогашення провели начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов спільно з керівником Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимиром Шаловінським та начальником Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком.

«Марка «Пес Патрон» може слугувати гарним подарунком для усіх дітей на День знань Ми очікували цю марку, адже Патрон сьогодні дуже популярний. Думаю, що усі інформаційні ресурси, якими полюбляють користуватись наші діти, вже нинішнього вечора ряснітимуть світлинами пса Патрона», – вважає Сергій Борзов.

Виявляється, що Вінницькому гарнізоні ДСНС також є свої «патрони», це – Норіс і Фріда. Про них  із гордістю розповів під час процедури спецпогашення  керівник служби Руслан Шевчук.

Поштова марка «Пес Патрон» є першою офіційною благодійною маркою України. Вона вводиться в обіг «Укрпоштою» на прохання наймолодших клієнтів,  адже Патрон  давно став улюбленцем і дітей і дорослих.З початку війни чотирилапий сапер служить в команді піротехніків Державної служби надзвичайних ситуацій.

Історія звитяг Патрона цікава: два роки тому керівник піротехнічної групи Головного управління ДСНС України у Чернігівській області подарував своєму сину щенятко породи джек-рассел-тер’єр. Чотирилапого готували до виставок, але через війну йому довелося стати сапером. У травні 2022 року пес Патрон був нагороджений медаллю «За віддану службу».

Життя Патрона  під час війни відображають марки у 8 варіантах:

 «Патрон допомагає фермерам»
 «Патрон разом з рятувальником»
 «Патрон розблоковує морські шляхи»
 «Патрон – справжній козак»
 «Патрон рятує дітей»
 «Віщий сон Патрона»
 «Патрон з нагородою»
 «Пес Патрон»

Марки «Пес Патрон» – перші благодійні марки України. Номінал кожної марки -F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г в межах України) та +8 грн (додатковий номінал, призначений для відрахування на соціальні та благодійні цілі).

Зібрані в такий спосіб «Укрпоштою» внески будуть спрямовані через фандрейзингову платформу United24 на закупівлю машини для розмінування Armtrac 400 – це понад  мільйон євро. Також виручені гроші використають на допомогу притулкам для тварин.
Традиційно для події виготовлено спеціальний штемпель «Пес Патрон» з відбитками чотирилапого.

Штемпель діятиме два дні – 1 та 2 вересня у відділенні поштового зв’язку Вінниця-50.

 

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий