Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 июля 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
Третина вінницьких породіль- біженці…
28 марта 2022, 22:02
Третина вінницьких породіль- біженці…Третина вінницьких породіль- біженці…

На сьогодні в Україні 10 мільйонів громадян вимушено покинули свої домівки, рятуючись від смерті, яку несуть російські солдати… Понад 50 тисяч людей тимчасово залишались на Вінниччині.

Серед переселенців є багато вагітних жінок, які знаходять прихисток для себе і своїх майбутніх малюків у високоспеціалізованих закладах, таких, як Вінницький обласний перинатальний центр ВОКЛ ім. М. Пирогова. Сьогодні тут третина пацієнток – переселенки з «гарячих точок» України, які, силою обставин, вирішили народжувати у Вінниці.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності Вінницької ОДА.

«Хто приїжджають, переселенці, вони спостерігаються у нас. В Центрі планування сім’ї, який має 5 відділень. Вони можуть спостерігатись, робити аналізи, УЗД », - говорить керівник перинатального центру Інні Кукурудза.

Медики кажуть, що війна і стрес відображається на здоров’ї малюків і їх мам.

«Дітки народжуються в трохи важчому стані, тому що мами народжують в стресових умовах. Є жінки, які переміщались з інших областей. Для них це досить стресова ситуація. Кількість передчасних пологів у таких жінок збільшилась», - говорить завідуюча відділенням інтенсивної терапії Тетяна Наліжита.

Незважаючи на воєнний стан перинатальний центр забезпечений всіма необхідними медикаментами, устаткуванням та необхідним обладнанням.

Наші лікарі видоджують "поспішайок", які народжуються з вагою 500 - 700 грам.

Загалом, з початку війни у Вінницькій області на світ зявились більше як 800 малюків.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий