Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Новости

Вінниця
Ще два цюрихські трамваї стали на колії Вінниці — нині вони курсують у тестовому режимі
05 июня 2024, 16:42
Ще два цюрихські трамваї стали на колії Вінниці — нині вони курсують у тестовому режимі

Вже 20 швейцарських трамваїв експлуатує Вінницька транспортна компанія. Днями на маршрути виїхали «трами» із бортовими номерами 418 та 419. 

Наразі вони курсують містом у тестовому режимі.

Ми дивимося, як вони поводять себе на лінії в технічному плані. Вони курсуватимуть на маршрутах № 2, 3, 5. Це "Вишенька - Барське Шосе" – кільцевий, "Барське Шосе – Електромережа" і "Вишенька – Електромережа". Ми уникаємо, умовно, мости, підйом від Калічанської на Соборну, щоб не було складних ділянок. Згодом вони курсуватимуть кожен на своєму маршруті, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрій Сорокін.

«Трам-2000» вперше став на вінницькі рейки у квітні 2023 року.

Вони доставляються швейцарською конфедерацією з міста Цюрих в межах нашого спільного проєкту за підтримки Швейцарської Конфедерації, – додає Андрій Сорокін.

Модернізували та адаптували «швейцарців» до українських стандартів та вінницьких умов фахівці Вінницької транспортної компанії.

Ці ж вагони пройшли лабораторні випробування та отримали сертифікати відповідності та дозволи на експлуатацію. Перелаштували їх наші спеціалісти: встановили дзеркала заднього виду, адже в Цюриху немає спільного руху з автомобілями, немає потреби дивитися в бокові дзеркала. Додали й стоп-сигнали. Також ми обладнали вагони валідаторами, переоснащуємо інформаційні системи з нашими показниками маршрутів, – каже директор Вінницької транспортної компанії Олександр Нечаєв.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий