Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
28 мая 2024
22,1 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
“ПТН ПНХ!”: у Вінниці до річниці повномасштабного російського вторгнення погасили нову марку.
24 февраля 2023, 14:00
“ПТН ПНХ!”: у Вінниці до річниці повномасштабного російського вторгнення погасили нову марку.

У Вінниці сьогодні, 24 лютого, до річниці повномасштабного російського вторгнення відбулося спецпогашення марки “ПТН ПНХ!”, за основу якої взято арт відомого художника Бенксі, зображений на руїнах будівлі у Бородянці на Київщині.

– На поштовому випуску представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області, – йдеться на сайті пошти.

За повідомленням, тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Номінал марки – F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України). Вартість маркового аркуша – 180 грн., з яких 42 грн. – благодійний внесок.

До марок також буде випущено конверт “Перший день”, художній конверт, картку, а також тематичний світшот. Придбати поштовий випуск “ПТН ПНХ!” у відділеннях “Укрпошти” та на офіційних магазинах “Укрпошти” на маркетплейсах можна, починаючи відсьогодні, 24 лютого. Замовлення можна зробити в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Максимальна кількість замовлення товару – 100 одиниць.

Як повідомляють в “Укрпошті”, нова поштова марка – благодійна. Кожен, хто придбає марку “ПТН ПНХ!” стає учасником благодійного проєкту. Зібрані в такий спосіб доброчинні внески будуть спрямовані на відбудову навчальних закладів, зруйнованих ракетними обстрілами рф.

– Поштовий випуск “ПТН ПНХ!” після оплати гарантовано отримають власники філателістичних абонементів, яким, починаючи з сьогоднішнього дня на електронні скриньки надходитимуть посилання на оплату. Лише для власників філабонементів комплект продукції “ПТН ПНХ!” також міститиме конверт з погашенням “Перший день. Київ”, який в інший спосіб можна отримати лише персонально відвідавши столицю у день введення поштової марки в обіг, – зазначають в “Укрпошті”. 

Фото – зі сторінки очільника ОВА та сайту “Укрпошти”

 

 

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий