Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
23 июля 2024
30,4 °C
небольшая облачность

Новости

Вінниця
На Вінниччині збирали «данину» зі студентів
24 октября 2023, 18:26
На Вінниччині збирали «данину» зі студентів

У Вінницькій області розкрито випадок хабарництва, учасницею якого виявилася керівниця підрозділу відомчого навчального закладу.

Освітянка вимагала «данину» від студентів, ініціюючи схему отримання неправомірних вигод. Працівники внутрішньої безпеки та Київської обласної прокуратури затримали її, коли вона отримувала неправомірну вигоду.

Оперативники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрили керівницю одного з підрозділів вищого навчального закладу з особливими умовами навчання в протиправних діях, спрямованих на незаконне збагачення.

 

Посадовиця пропонувала студентам грошову винагороду за допомогу у здачі навчально-екзаменаційної сесії та обіцяла лояльне ставлення до них в подальшому.

Оперативники ДВБ НПУ задокументували, як жінка отримала 37 200 гривень. Під час передачі частини хабаря вона була затримана в порядку, встановленому законом.

Правоохоронці сповістили адміністрацію навчального закладу про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За це їй може загрожувати до десяти років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво проводиться Київською обласною прокуратурою.

 

 

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий