Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 октября 2021
8,6 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
На Вінниччині цьогоріч податківці зареєстрували 127 мільйонерів
11 сентября 2020, 14:18
На Вінниччині цьогоріч податківці зареєстрували 127 мільйонерів

За інформацією податківців Вінниччини, в області цьогоріч зареєстрували 127 мільйонерів. Попри карантин та кризу, їхня кількість зросла порівняно з минулим роком на 32 людини. Загальна сума задекларованого мільйонерами доходу – майже 695,3 мільйони гривень.

Як повідомляють в пресслужбі ГУ ДПС у Вінницькій області, про це йшлося під час прес-конференції виконуючого обов’язки начальника податкової служби регіону Олега Мартинюка.

Як зазначав очільник обласної податкової служби, за перерахунками мільйонери Вінниччини доплатять у бюджет 18,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та близько 2,2 млн грн. військового збору.

 

 

Найбільше декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна – це 51 особа. Задекларували іноземні доходи 26 громадян. Доходи у вигляд дивідендів та зарплати – 20. Отримали дохід у вигляді спадщини 10 вінничан.Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало 6 осіб. Про доходи від операцій з інвестиційними активами та доходи від надання майна у лізинг повідомило по 5 осіб. Ще по 2-є задекларували доходи у вигляді роялті та доходи у вигляді додаткового блага.

Окрім того, під час пресконференції Олег Мартинюк розповів і про здобутки податкової служби Вінницької області.

За всеукраїнським рейтингом серед Головних управлінь ДПС у областях за підсумками 6-и місяців 2020 року Вінниччина займає 7 місце. А за показником якості перевірок Вінницька обласна податкова служба очолює цей рейтинг.

Загальний внесок до зведеного бюджету – 10 млрд 925 млн 262 тис. грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Це більше минулорічного на 4,5 відс. або на 467,2 млн грн.

У розрізі бюджетів: до державного сплачено 4 млрд 953 млн 581,4 тис. грн, що 77,1 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2019 року. До місцевих бюджетів Вінниччини надійшло 5 млрд 971 млн 680,6 тис. грн. Плюс до минулорічного – майже 224,1 млн грн.

Найвагомішими платежами при формуванні зведеного бюджету, як і в попередні періоди, залишаються податок на доходи фізичних осіб, який склав 5 млрд 291,7 млн грн, податок на додану вартість – 2 млрд 159,7 млн грн., єдиний податок – 884,1 млн грн.

Станом на 1 вересня вінничани подали 21,8 тисяч декларацій та задекларували майже 1 млрд 671 млн грн доходів, отриманих за 2019 рік.

Із загальної кількості декларантів, понад 5,4 тисячі громадян реалізували своє право на податкову знижку. Після перерахунку їм повернули більше 12,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Тим, хто мав декларувати доходи у обов’язковому порядку, у результаті перерахунків донарахували 45,6 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 7 млн грн. військового збору. Наразі з цих сум до бюджету вже надійшло більше 5,1 млн грн..

Також Олег Мартинюк розповів про перевірки, які здійснюють податківці під час мораторію через COVID-19.

За його словами, мораторій не поширюється на:

  • документальні позапланові перевірки, що проводяться на звернення платника податків;
  • документальні позапланові перевірки з підстав, визначених п.п. 78.1.7 та 78.1.8 ст. 78 ПКУ (розпочато процедуру реорганізації, ліквідації чи банкрутства або подано заяву про знаття з обліку тощо);
  • здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених п.п. 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 ст. 80 ПКУ;
  • фактичні перевірки в частині порушення вимог законодавства щодо:

- обліку, ліцензування, виробництва, зберігання, транспортування та обігу пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;

- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками.

На період дії постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) прийом відвідувачів у Центрах обслуговування платників здійснюється за наступним графіком роботи:

  • Понеділок - четвер: з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.,
  • П'ятниця: з 10 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.,
  • Обідня перерва: з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.,
  • технічні перерви для санітарної обробки і провітрювання - кожні дві години на 10 – 15 хв.

Окрім того, Головне управління ДПС у області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян. При цьому такі звернення приймаються засобами електронної пошти vin.zvernennya.dps@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий