Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 октября 2021
8,6 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
На ділянці автомобільної дороги державного значення М-12 розпочато роботи із підготовки до капітального ремонту
03 марта 2020, 12:30
На ділянці автомобільної дороги державного значення М-12 розпочато роботи із підготовки до капітального ремонту

Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 29 січня 2020 року № 36 пріоритетним об’єктом у Вінницькій області на 2020 рік визначено ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. На капітальний та поточний середній ремонт шести ділянок траси, сумарною протяжністю 25,6 км, та двох мостів заплановано 1 086 млн грн. Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати верхні шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. В результаті отримаємо повністю відремонтовану дорогу в межах Вінницької області.

Автомобільна дорога міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінниця) км 333+338 – км 517+643, є однією з пріоритетних транспортних артерій, яка поєднує область з заходу на схід. Траса входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме польські порти в Гданську із українськими в Одесі, Миколаєві та Херсоні.

Ділянка автодороги в межах Вінницької області має протяжність 184,3 км і бере свій початок в населеному пункті Дяківці на кордоні із Хмельницькою областю, з’єднує 4 районні центри (Літинський, Вінницький, Немирівський, Гайсинський) і закінчується на кордоні з Черкаською областю.

1 березня 2020 року на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка розпочато підготовчі роботи. На ділянках проводять вирубку порослі, земельні роботи, фрезерування покриття.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий