Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 июня 2024
15,0 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Ліkарі намаrаються вuлікувати «Сплячу красуню», яку ніхто не може розбудити
31 августа 2023, 22:47
Ліkарі намаrаються вuлікувати «Сплячу красуню», яку ніхто не може розбудити

Коли дівчинці було півроку, вона міцно заснула (це не кома, а саме сон). З тих пір дівчинка спить по п’ять діб, і прокидається лише на пару годин …Аня з задоволеним личком веселилася під час обіду. Мама вже цілу годину намагалася вгамувати дочку. Але куди там. Несподівано Аня обмякла на стільчику і заснула. «Ну, нарешті-то, вгамувалася», – полегшено подумала її мама Олександра Метьолкіна. Це виявився останній раз, коли батьки Ані були раді бачити доньку сплячою. Дівчинка не прокинулася ні на наступний ранок. Ні через тиждень …”Як тут не згадати казку Шарля Перро?»До цього Аня була абсолютно звичайною дитиною. На всіх медоглядах лікарі запевняли батьків: “Ніяких відхилень. У вас цілком собі здорова дівчинка ”. І тут таке! – Ну як не згадати казку Шарля Перро про Сплячу красуню? – сумно посміхається Аніна мама Олександра. – Адже там принцеса теж заснула. І ніхто не міг її розбудити. Ось тільки наша Анютка ні про яке веретено пальчик НЕ вколола. Я її годувала, і раптом вона заснула. Коли Аня не прокинулася на наступний день, перелякані батьки викликали швидку. Але приїхав лікар лише знизав плечима: “З дівчинкою все гаразд! Тільки серцебиття сповільнено. Але це ж не хвороба. А так всі життєві показники в нормі ”. Втім, в лікарню все-таки забрали.- Я боялася, що дочка впала в кому. Але лікарі заспокоїли (якщо можна так сказати, адже який вже тут спокій), що моя крихітка просто дуже міцно спить.Тут мама спохопилася: – Часом забуваюся і починаю шепотіти, щоб не розбудити Ганну гучною розмовою.

Адже раніше укласти цю непосиду було цілою епопеєю. Начебто, тільки засне, але найменший шурхіт, і ось вона вже знову сміється, вимагає уваги. Але тепер, звичайно, від колишнього безтурботного життя не залишилося і сліду.Через кілька днів сну в лікарні Аня раптово прокинулася. І, як ні в чому не бувало, зажадала уваги і поїсти (коли малятко спить, вона не їсть, не п’є і не ходить в туалет)Медики ще раз перевірили всі аналізи – дівчинка була здорова. Так і не розгадавши таємницю такого тривалого сну, батьки відвезли Аню додому. – Здавалося, все знову добре, – згадує Олександра. – Дочка посміхалася, наминаючи за обидві щоки свою улюблену кашу. Як раптом…На наступний ранок мама знову не змогла розбудити Аню. Та спала мертвим сном. У такому режимі сім’я Метьолкіних живе вже рік. Два тижні (а іноді і місяць) дівчинка спить, ні на хвилину не відкриваючи очі. Потім різко прокидається. На кілька годин вона перетворюється на звичайну пустотливу дитину. Потім знову потрапляє в царство Морфея.- Це не кома, а звичайний сон. Зараз ми практично живемо в реанімації. Після нападів у дочки підвищується температура, набрякає і червоніє обличчя, вона починає тремтіти, – починає плакати Метьолкіна. Батьки дівчинки живуть в однокімнатній квартирі в центрі невеликого містечка Первоуральськ. Вдома у них всюди розставлені фотографії Ані. Батьки встигають знімати дочку в ті лічені години, коли малятко прокидається. У медичній картці Ані варто діагноз “гіперсомнія неясного генезу”.

Простіше кажучи, лікарі визнають, що дитина аномально багато спить, але поки не розуміють причину. – Лікарі з’ясували, що під час нападу у Ані різко сповільнюється серцебиття і дихання. Але чому це відбувається, нам ніхто пояснити не може, – знову переходить на шепіт Олександра. Знову підхоплюється і починає говорити голосно, навіть зі злістю. – Медики прямо говорять нам, що не знають, що з Анею! Спершу вони подумали, що у дочки менінгіт або енцефаліт. Однак обстеження показали, що з мозком і нервовою системою все в порядку. Потім стали грішити на проблеми з серцем, але і воно виявилося здоровим. Після цього провели десятки обстежень, в тому числі і на генетичні захворювання, але результати всюди негативні. Неврологи, кардіологи та генетики безсилі! Втім, чоловік і жінка не впадають у відчай. Адже щасливі фінали відбуваються не тільки в казках, а й у нашій суворій дійсності. Батьки Ані вірять, що знайдеться … ні, не принц, а геніальний доктор, який зможе розбудити їх «сплячу красуню»!

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий