Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 июня 2024
15,0 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Хірурги-ортопеди «Пироговки» успішно вилікували вроджену ваду ноги в дитини
06 мая 2024, 20:47
Хірурги-ортопеди «Пироговки» успішно вилікували вроджену ваду ноги в дитини
  • У процесі росту дитини можуть відбуватися певні патологічні зміни у ніжках: укорочення та/або деформація однієї із кінцівок або деформації обох кінцівок, які є частою підставою для звернення до дитячого ортопеда-травматолога.
  • До травматологічного відділення Вінницької обласної дитячої лікарні госпіталізували дитину зі скаргами на порушення ходи.
  • Лікарі успішно провели складну операцію, після якої дитина зможе нормально ходити.

Після обстеження у дитини діагностували вроджену ваду розвитку правої нижньої кінцівки — вальгусну деформацію правої стегнової кістки та подовження правої нижньої кінцівки на 3 см.

 

Для корекції росту кісток хірурги виконали складну операцію. Команда лікарів травматологічного відділення, анестезіологів відділення анестезіології та інтенсивної терапії вінницької «Пироговки» разом з фахівцями «Інституту травматології та ортопедії НАМН України» виконали епіфізіодез (тимчасове блокування зон росту) дистального відділу правої стегнової кістки та проксимальної ділянки правої великогомілкової кістки за допомогою восьмиподібних пластин і гвинтів.

 

Операція пройшла малотравматично, без рухових обмежень для дитини. Вже через два тижні після операції дитина повернулася до нормального життя.

 

Завдяки фіксаторам відбувається вирівнювання кінцівок. Важливим фактором для успішного лікування цим методом є вік дитини та етап формування кісток. Зони росту повинні бути відкритими та ріст дитини ще не завершеним.

Дитину виписали з лікарні на третій день після операції. Упродовж 14-ти місяців проходить поступове зменшення деформації, після чого блокуючі конструкції видаляються.

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий