Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
10 декабря 2023
0,7 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
ГОСПОДИНЯ З ВІННИЦІ ВИРОЩУЄ НА ГОРОДІ ПОНАД 100 СОРТІВ ВИНОГРАДУ
12 сентября 2023, 14:09
ГОСПОДИНЯ З ВІННИЦІ ВИРОЩУЄ НА ГОРОДІ ПОНАД 100 СОРТІВ ВИНОГРАДУ

Наталя Мельник з Вінниці виноград вирощує вже понад 20 років. Господиня має 10 соток городу, де ростуть більш як 100 сортів сонячної ягоди.

“Якщо сорти ранні — то вони будуть, якщо вони пізні, такі як в Одесі чи Криму — то у них тепло. Осінь — тепла, а у нас вони достигати не будуть, треба лише теплицю”, — розповідає Наталя Мельник.

Перший врожай, каже, починає збирати наприкінці липня. Останній — перед заморозками. Цьогоріч врожай винограду у порівняні з минулим роком — гірший. Усе, каже, через несприятливі погодні умови.

“Важко, але воно того варте, бо душа розквітає, коли весною дивишся що розкрилися і квітнуть, це просто необхідно любити”, — розповіла Наталя Мельник.

Біля виноградника, каже, працюють усі. Донька Марія каже, живе окремо від батьків. Біля свого будинку теж посадили 30 кущів винограду.

“Якщо на ринку купувати виноград — то я не знаю чим його обробляли, чим кропили, а тут ми все знаємо — він безпечний”, — розповідає Марія.

Виноград смакує не лише родині Мельників. Надлишок — продають. За кілограм, каже Наталя Мельник, просять 100 гривень. Частина цих грошей йде на ЗСУ.

Жінка розповідає, що у лавах ЗСУ зараз служить її син. Тож нині частину грошей від реалізації винограду з власного городу відкладають на допомогу.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий