Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Новости

Вінниця
Більшість українців збирається звільнятись найближчим часом: що масово не влаштовує працівників
05 июня 2024, 21:26
Більшість українців збирається звільнятись найближчим часом: що масово не влаштовує працівників

В Україні результати опитування працівників показали, що 63% респондентів розглядає можливість зміни місця роботи протягом найближчих 6 місяців. Українців масово не влаштовують зарплати. Середній рівень зарплати, який би задовольнив працівників, – 32 404 грн на місяць, тоді як фактична середня зарплата становить 18 464 грн.

Про це з посиланням на заяву представниці дослідницького агентства Вікторію Скорботу. "Ми представили результати опитування українських працівників щодо їхньої готовності змінювати роботу, ключових чинників під час вибору місця працевлаштування, популярних джерел пошуку роботи та очікувань рівня заробітної плати", – зазначає експертка.

Як показують результати опитування, більшість українців (63%) розглядають можливість зміни місця роботи протягом найближчих 6 місяців. Причому майже третина (31%) впевнено налаштовані на це рішення, а ще 32% схиляються до нього.

За її словами, серед основних мотивів, що спонукають респондентів до зміни роботи, – бажання отримувати вищу зарплату. Крім того, працівників не влаштовує відсутність перспектив професійного та кар'єрного зростання, незадовільні умови праці, некомфортна атмосфера в колективі та невідповідність особистих цінностей принципам компанії.

Відношення середньої реальної заробітної плати до бажаної (індекс задоволеності рівнем оплати праці) становить лише 57%. Іншими словами, у середньому українці отримують трохи більше половини від тієї суми, яка б їх влаштовувала.

Найбільший розрив між фактичною і бажаною зарплатою спостерігається в групі з найнижчими доходами (до 7500 грн). Для них бажана зарплата перевищує реальну в середньому в 2,5 раза. Дослідження було проведене методом онлайн-інтерв'ю (CAWI) у період з 13 лютого по 3 березня 2024 року. В опитуванні взяли участь 322 респонденти віком від 18 до 64 років, які проживають на підконтрольній території України.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий