Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 июня 2024
15,0 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Активну молодь Вінниці запрошують у Школу громадського лідерства
11 октября 2023, 19:16
Активну молодь Вінниці запрошують у Школу громадського лідерства

Активну молодь Вінниці чекають на навчанні у Школі громадського лідерства. Її головна мета – підготувати провідників громадської думки, які будуть здатні брати участь у суспільному житті, вносити позитивні зміни та сприяти розвитку нашого міста та громади.

Відбуватиметься навчання 25-26 жовтня та 1-2 листопада, 10:00-17:00 у HUB Місто змістів (вул.Григорія Сковороди, 11).

Протягом чотирьох інтенсивних днів відбуватимуться тематичні блоки Школи громадського лідерства:

  • Молодіжне лідерство та громадська активність: допоможе дізнатися, як долучатися до розвитку міста та впливати на прийняття рішень у громаді.
  • Розвиток громади та інструменти участі: розповідатимуть, як буде розвиватися Вінницька громада найближчим часом, як спілкуватися та ефективно взаємодіяти з владою.
  • Проєктний менеджмент: молодь зможеш розвинути навички проєктного менеджменту, втілювати ідеї в життя та досягати поставлених цілей.
  • Партнерство: як об’єднувати зусилля та будувати успішні партнерства, спілкування з лідерами та лідерками громадського сектору.

Реєстрація, програма, довідки

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/HwFXzYCpudx2YhW46

Програма події: https://bit.ly/46o6DlC

За додатковою інформацією звертайтеся за номером: (067)2982283, Олена.

Захід запланували в межах проєкту «Зміцнення організаційної спроможності громадських організацій Вінницької громади», який реалізується ГО Освітній простір 2.0 у партнерстві з громадською спілкою «Мережа ОГС «Місто змістів» та КП Інститут розвитку міст за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий