Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 февраля 2020
3,9 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
“Air ГогольFest” шукає творчих людей на поетично-перформативну програму
10 сентября 2019, 16:21

“Air ГогольFest 2019” оголосив OPEN CALL у поетично-перформативну програму. Для участі у фестивалі шукають поетів, поеток, художників, художниць, музикантів, танцівниць і будь-які форми їх кооперації. 

Нагадаємо, що цьогоріч міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest відбудеться у Вінниці упродовж 18-20 жовтня на території заводу “Кристал”.

Традиційно, фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру, а спецподією на цьогорічному фестивалі стане опера-реквієм “IYOV” від режисера Влада Троїцького, яка у 2018 році увійшла до ТОП-10 опер світу. Організатори також обіцяють потужну музичну та нічну програми, хедлайнерів яких оголосять найближчим часом.

 

Ну а зараз, як зазначили на фейсбук-сторінці фестивалю, стартує відбір учасників на майданчики фесту поруч із зірками української сцени, музики, літератури. Загалом шукають “творчих людей усіх часів і народів”: поетів, поеток, художників, художниць, музикантів, танцівниць та інших.

Для тих, хто хоче стати учасником поетично-перформативної програми, зареєструватися можна за ЦИМ посиланням. Потрібно лише вказати назву проекту, описати його суть (мета, ідея, хід подій), вказати, що вам потрібно для його реалізації, а також дати посилання на сам проект (відео, аудіо, тощо). Підтвердження участі надійде до 1 жовтня 2019 року.

Зазначимо, що куратором поетично-перформативної програми є Богдан Куценко.

Історія фестивалю:

17-18 листопада 2018 року у м. Вінниці відбувся тизерний проект фестивалю міжнародного сучасного мистецтва Air  GogolFest протягом двох днів та однієї ночі.

В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва «ДАХ» презентував свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters,  соціального рейв-бенду «ЦеШо» та виставу «Парадокси злочину» – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.

На фестивалі в рамках театральної програми було представлено австрійську мультидисциплінарну виставу “Bauhaus Tanzt”, а також проект театральної колаборації України, Німеччини та Великої Британії “TRANZYT”.

Air  GogolFest версії 2018 року у цифрах: 7000 відвідувачів, 150 учасників, 50 художників, 25 музичних виступів, 4 театральні події, 5 перформансів, 30 освітніх зустрічей.

Офіційний сайт: http://airfest.live/

Соцмережі:
Facebook:https://www.facebook.com/airfest.live
Instagram: https://www.instagram.com/air.gogolfest/
Telegram: https://t.me/airgogolfest
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsPMzA1AEME5F2qCfT5wBgw

Офіційне афтермуві фестивалю: https://youtu.be/QTapF354924

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий