Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 июня 2024
22,0 °C
переменная облачность

Новости

Україна
Жителя Тернопільщини засудили за розсилання власної порнографії жінкам з різних областей
09 июня 2023, 12:35
Жителя Тернопільщини засудили за розсилання власної порнографії жінкам з різних областей

Чоловік час від часу фотографував і знімав на відео свої статеві органи і надсилав обраницям. Серед інших його порнографічні фото отримала мешканка Коломийщини.

На Тернопільщині чоловіка засудили до умовного покарання через те, що він знімав на телефон свої статеві органи і розсилав фото та відео незнайомим жінкам. Слідство встановило, що житель села Мушкарів Чортківського району пікантні світлини відправив щонайменше трьом постраждалим в різних областях України.

Правоохоронці з’ясували, що протягом лютого-серпня 2022 року житель села Мушкарів час від часу фотографував і знімав на відео свій статевий орган і пересилав ці порносвітлини різним жінкам, пише Захід.нет.

В лютому та червні чоловік надіслав фото одній постраждалій, яка проживає в Тернопільській області.

«Обвинувачений близько 11:10 26 червня 2022 року, продовжуючи протиправні дії й перебуваючи за місцем свого проживання, взяв свій мобільний телефон Хіаоmі Redmi 9А M2006C3LG та переслав з допомогою додатку Messenger зображення статевого органа чоловіка в ерегованому стані на мобільний телефон місцевої жительки. Згідно з висновком експерта за результатами проведення судової мистецтвознавчої експертизи фото належить до продукції порнографічного характеру», – повідомляють у вироку Борщівського районного суду.

Після цього чоловік ще двічі надсилав подібні фото – жительці села Запруття Коломийського району Івано-Франківської області та жительці села Рокитне Сарненського району Рівненської області.

У суді обвинувачений визнав свою вину повністю та розкаявся.

Борщівський районний суд присудив чоловіку покарання у вигляді трьох років позбавлення волі та надав однорічний іспитовий термін. Також суд конфіскував телефон, яким чоловік фотографував і знімав на відео себе в стані ерекції і розсилав зняте жінкам.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий