Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 февраля 2024
8,0 °C
облачно с прояснениями

Активний відпочинок. Розваги

Розважальний центр FAZA

0
491
телефоны
  • (097) 850 66 05
Адрес
м.Вінниця, площа Гагаріна, 2 (ЦУМ 3-й поверх)
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт+

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АБО ШКІЛЬНЕ СВЯТО?

Розважальний центр FAZA пропонує Вам організацію активного відпочинку.

В нашому арсеналі є лазертаг арена, квести, паперове шоу, віртуальна реальність – тут зможе відпочити будь-яка компанія віком від 7 років .

Власна кав’ярня – приготує смачну каву та інші напої , а співпраця з bbfood.vn.ua організує доставку смачної їжі в наш заклад .

ЛАЗЕРТАГ-АРЕНА

Якщо хочеш випробувати свою спритність та відчути себе воїном у  комп’ютерній грі  , приходь у наш розважальний центр  з своєю компанією  та   поринай у інший світ драйву та адреналіну ! У захопливому лазерному бою в затемненому лабіринті перемагають спритніші, активніші та завзятіші, але задоволення отримають всі гравці. Лазерні бої неймовірно веселі для компанії друзів та колег на дні народження чи спільному відпочинку. Щобільше гравців – то веселіше та запекліше!

КВЕСТИ

аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Одночасно може приймати участь до 16 чоловік

VR (VIRTUAL REALITY)

 Варто тільки одягнути шолом , як ви одразу потрапите у світ наповнений сюрпризів. Вільно рухайтесь і досліджуйте простір навколо себе  . Приголомшлива графіка відповідає за відчуття реальності і, одночасно, нереальності, що відбувається. 

КАВ’ЯРНЯ

приготує смачну каву та інші напої , а співпраця з bbfood.vn.ua організує доставку смачної їжі в наш заклад

ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

Лазерний лабіринт – один з найбільш захоплюючих та цікавих атракціонів, в якому потрібно проходити крізь сітку з лазерів, за встановлений час та обмеженою кількістю життів.

 

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий