Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 июня 2024
15,0 °C
пасмурно

Медицинские услуги. Диагностические центры

Лікувальна грузинська гімнастика Хаду

0
503
телефоны
  • 063-392-25-39
  • 097-688-34-66 -(інструктор - Майстер ХАДУ) Тетяна Іванченко
Адрес
г. Винница
ЖК Туркіш Сіті, Коцюбинського 43а
сайт
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт+

Сьогодні, коли різновидів гімнастики і систем схуднення існує безліч, все ж дещо привертає особливу увагу. Уродженець Тбілісі (Грузія) Звіад Арабулі розробив комплекс оздоровлення людини гімнастику ХАДУ, та новітні тренажери @hadu_force. Він будується на теорії про те, що у людини три головних системи: кістково-м'язова, нервова і обміну речовин. Оздоровча гімнастика ХАДУ, та тренажери @hadu_force - реабілітація хребта та суглобів, опрацьовує глибокі м'язи, які не задіяні в повсякденному житті. Таким чином, відновлюючи здоровий стан спини, гімнастика ХАДУ, та новітні тренажери @ hadu_force сприяє загальному поліпшенню організму.

45 вправ за тренування

За визнанням Звіада Арабулі, його система включає в себе приховані радянські розробки, призначені для відновлення людей після травм. А так само й для тих, хто обмежений у можливостях руху – наприклад, як космонавти.

Тренування з гімнастики хаду проходять в ЖК Туркіш Сіті, Коцюбинського 43а  тел. 063-392-25-39, 097-688-34-66 - (інструктор - Майстер ХАДУ) Тетяна Іванченко.

Тетяна Іванченко - майстер спорту СССР по спортивній акробатиці.
Професійний тренер з гімнастики ХАДУ.
Тренер стаж 9 років

На тренування запрошують вінничан,  будь якого віку, та будь якої фізичної підготовки. У Вінниці переважно відвідують жінки.
Хоча ХАДУ складається з силових вправ, які створювали саме для чоловіків.

 

Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий